مقالات / ماهی گیری در دبی

ماهی گیری در دبی

دبی در گذشته نچندان دور، به عنوان شهری که معیشت مردم عمدتاً از راه ماهیگیری و غواصی مروارید بوده، رونق گرفت. با دیدن جلوه های پر زرق و برق این شهر ، فراموش می کنیم که دبی در گذشته یک شهر سنتی بوده که طول عمر آن به خط ساحلی وابسته بود.البته باید بدانید دبی هنوز هم ماجراهای ساحلی زیادی دارد ، بسیاری از گردشگران، علاقه مند به سفر های آبی می باشند و از شفافیت و آرامش دریا بسیار لذت می برند.در دبی ماهیگیری یک فعالیت رایج است و ساکنان می توانند مجوزهای صید ماهی برای تفریح ​​را، پس از طی کردن مراحل قانونی، بدست آورند. این مجوزها در طول سال معتبر هستند. جالب است بدانید که حتی گردشگران نیز می توانند از، شرکت های ماهیگیری، مجوز ماهیگیری موقت را دریافت کنند.

داماک ،ابر سازنده املاک جهان ، ماهی گیری در دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

نخستین مرکز آموزش ماهیگیری در دبی

نیک بولز، نخستین مرکز آموزش ماهیگیری تفریحی با قلاب را، به نام اوشن اکتیو فلای (OCEAN ACTIVE FLY) در این منطقه راه‌ اندازی کرده است؛ که در این نوع خاص از ماهیگیری با قلاب در آب های دریا، که فلای فیشینگ نام دارد طعمه‌هایی به شکل حشرات زنده که در حال پرواز به نظر می‌رسند روی سطح آب شناور می‌شوند و ماهی‌ها را به سمت خود می‌کشند. شرکت های تور سازی زیادی وجود دارند که تورهای ماهیگیری Deep Sea را ارائه می دهند. در این قسمت، شما با یک قایق بادبانی، به راحتی به قسمت های عمیق اقیانوس منتقل می شوید ، جایی که می توانید انواع گونه های آبزی مانند: Snappers ،Kingfish ،Cobia Groupers و Barracudas را پیدا کنید. در تور دبی، دو روش ماهیگیری وجود دارد که توسط متخصصان به شما آموزش داده می شود. بدین ترتیب پس از آموزش، شما آمادگی ماهیگیری را خواهید داشت. برای ماهیگیری با قلاب روی اقیانوس،‌ ملزم به حرکت دائم هسستید تا دسته‌های ماهی‌ را پیدا کنید و باید بی‌وقفه به قلاب‌انداختن‌های پی در پی بپردازید.

نکاتی که باید به آن توجه کنید

متأسفانه، این ورزش به طور کامل سرگرمی و بازی به حساب نمی آید، چرا که زیاده ‏روی در گرفتن بعضی گونه ‏های ماهی، مانند گروپر (یک نوع ماهی دریاهای گرمسیر) و شاه‏ ماهی که تحت خطر انقراض قرار دارند، پیامد هایی را به دنبال دارد. شرکت سلیمان اسپورت فیشینگ از رویکرد های پایدار و مسئول، با برچسب زدن و رها کردن آنهایی که در معرض خطر هستند حمایت می‏کند.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید.

مطالب مشابه:

ساحل مرکاتو دبی

ساحل لامر دبی

ساخت خانه با پریینتر 3بعدی در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه