مقالات / با این 11 دلیل به شگفت انگیز بودن امارات پی ببرید!

با این 11 دلیل به شگفت انگیز بودن امارات پی ببرید!

کشور امارات متحده عربی جزء معدود کشورهایی در جهان است که با سیستم پادشاهی اداره می شود. همچنین سیستم های پادشاهی عموما بسیار ثروتمند هستند، کشور امارات از دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس است که از ذخایر نفت و گاز بسیار بهره برده و سبب ایجاد رفاه و ثروت هنگفتی برای آن شده است.

البته باید گفت که امارات از این ثروت به خوبی استفاده کرده و آن را به کشوری پیشرفته تبدیل کرده است. بسیاری از افراد با هدف جستجوی کار به کشور امارات و شهر دبی مراجعه کرده و از فرصت های شغلی با درآمدهای بالا در این کشور و شهر لوکس و مدرن بهره می برند.

“داماک برترین سایت املاک دبی” شگفت انگیزترین موضوعات کشور امارات را به شما همراهان گرامی معرفی می کند، با ما همراه باشید.

معرفی دلایل شگفت انگیز کشور امارات

1.با توجه به اتومبیل های لوکس و مدرنی که در این کشور وجود دارد، همچنین به دلیل قدرتمند و پرسرعت بودن اتومبیل ها، پلیس کشور امارات از اتومبیل هایی مانند لامبورگینی، فراری و بنتلی استفاده می کند.

2.علی رغم اینکه شهر در صحرا واقع شده است، دارای یک زمین گلف بسیار بزرگ است که تنها آبیاری روزانه آن نیازمند 4 میلیون گالن آب است.

3.بزرگترین شهربازی سرپوشیده جهان در شهر ابوظبی واقع شده که سریعترین ترن هوایی جهان در آن قرار دارد. جالب است بدانید که این پارک متعلق به شرکت فراری است.

4.در هیچ کجای این کشور رودخانه ای وجود ندارد!

5.کشور امارات به دلیل آب و هوای گرم و خشک از نعمت برف و باران تا حد زیادی محروم است. اما این کشور با استفاده از آخرین پیشرفت های علمی در شهر دبی یک پیست اسکی سرپوشیده احداث کرده است.

6.بزرگترین مرکز خرید جهان، مرکز خرید دبی مال (Dubai Mall) است. جالب است بدانید که در کتاب رکورد های گینس نیز ثبت شده است. همچنین در حال حاضر دبی درحال ساخت مرکز خریدی بزرگتر از مرکز خرید دبی مال است، مرکز خرید میدان دبی؛ قرار است در آینده ای نه چندان دور به اتمام برسد که او بزرگترین مرکز خرید جهان خواهد بود.

7.شهر ابوظبی موفق به ساخت یک شهر جدید به نام Masdar City شده است که نکامی انرژی خود را از طریق انرژی خورشید تامین می کند.

8.تنها 13 درصد از ساکنین کشور امارات متحده عربی را اعراب تشکیل می دهند. اکثر ساکنان این کشور اهل کشورهای جنوب آسیا هستند.

9.شهر ابوظبی صاحب اکثر ساختمان های کرایسلر در منهتن است.

10.شاید کمی باورنکردنی به نظر بیاید اما عابربانک های شهر ابوظبی به مشتریان شمش طلا می دهند.

11.جزایر نخلی (The Palm Islands) در دبی را می توان بزرگترین جزایر مصنوعی جهان دانست.

سخن آخر

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه