مقالات / ویژگی آپارتمان های لوکس دبی

ویژگی آپارتمان های لوکس دبی

داماک damac در این مقاله ویژگی آپارتمان های لوکس دبی را برای شما تشریح می کند. با ما همراه باشید تا از این ویژگی ها آگاه شوید.

ویژگی آپارتمان های لوکس دبی با معیار های زیر تعیین می شود:

موقعیت ساختمان ، وضعیت اجتماعی مستاجران، دوربودن از جاده اصلی، ویژگی های ساختاری و زیبایی خانه، چیدمان، در دسترس بودن ارتباطات اضافی، مصالح ساختمانی با کیفیت، امنیت در خانه، تعداد آپارتمان ها در خانه و در طبقه، مساحت آپارتمان ها

تجهیزات فنی در یک ساختمان لوکس باید بیشتر از ساختمان مدرن باشد. ساختمان باید از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شود و در ساخت و ساز تنها باید از مواد معتبر و شناخته شده شرکت استفاده شود. خانه های لوکس همواره حسی از آسایش را با خود به همراه دارند. برای اغلب مردم امنیت و آرامش، اهمیت بیشتری در مقایسه با متراژ خانه دارد.

زندگی در یک خانه لوکس و مجلل به معنی داشتن لوازم و تجهیزاتی می باشد که توجه ها را به خود جلب می کند و این دقیقا همان چیزی است که دزدان به دنبالش هستند. به همین دلیل بیشتر مردم امنیت را معیار اصلی برای داشتن یک ساختمان لوکس می دانند. ساختمان های امن، مجهز به سیستم هشدارهای هوشمند به هنگام ورود غیر مجاز، آتش سوزی و سیل هستند. درب ضد سرقت و دوربین مداربسته از دیگر موارد برای داشتن یک خانه امن است و مناسب برای سبک های مختلف خانه می باشند.

متراژ اتاق های خانه های لوکس بیشتر از اتاق خانه های معمولی است. اتاق های متعددی نیز متناسب با کاربری مورد نظر طراحی می گردد. اتاق پذیرایی و اتاق غذا خوری به عنوان اصلی ترین اتاق ها هستند، پس باید در طراحی و چیدمان آن ها نهایت دقت و توجه را به عمل آورد.  

معرفی دیگر ویژگی آپارتمان های لوکس دبی

در این قسمت به معرفی دیگر ویژگی آپارتمان های لوکس دبی می پردازیم. طراحی اتاق خواب اصلی به عنوان بزرگترین اتاق خانه نیز اهمیت بسیاری دارد. دسترسی به فضای بیرونی از اتاق خواب از ویژگی خانه های لوکس است.

اتاق مطالعه نیز از دیگر اتاق های خانه های لاکچری می باشد. پنجره های عایق صدا در این اتاق ها تعبیه می شود تا در آرامش امکان مطالعه را فراهم کند.از دیگر فضاها در خانه های مجلل و لاکچری، می توان به سالن اجتماعات اشاره کرد که برای برگزاری مراسمات ویژه طراحی می گردد.

آشپزخانه با ترکیبی از تکنولوژی و زیبایی در سبک های مختلف ساخته می شود. علاوه بر تجهیزات هوشمند و بروز، کابینت چوبی با طرح های طبیعی همراه با سینک، از دیگر ویژگی های خانه های لوکس هستند. به کار گرفتن متریال مرغوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دیوار پوش ها و کف پوش ها نیز از سنگ و کاشی های با کیفیت می باشند.

یک خانه لوکس و مدرن از تکنولوژی های جدید که از راه دور قابل کنترل هستند، استفاده می کنند. از جمله فناوری های مورد انتظار از یک ساختمان لوکس می‌توان  به این موارد اشاره کرد: کنترل دوربین مداربسته به صورت آنلاین، نورپردازی هوشمند، سیستم کنترل و تنظیم دما، تجهیزات هوشمند، پرده هوشمند.

استفاده از کمد دیواری: در هر خانه ای کمد دیواری با ظرفیت مناسب یکی از دغدغه های افراد می باشد. اما در یک آپارتمان لوکس، اتاقی به عنوان اتاق لباس در نظر گرفته می شود که سر تا سر آن را کمد، قفسه و کشو فرا می گیرد. در خانه های مجلل از چوب و یا روکش چوب به عنوان متریال استفاده می شود که مناسب برای هر سبک و طرحی می باشد.  کمد نظم هر منزلی بوده و بازتابی از علایق شخص است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه