مقالات / سریع ترین راه مهاجرت به امارات و دبی

سریع ترین راه مهاجرت به امارات و دبی

آشنایی با سریع ترین راه مهاجرت

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند ممکن است به دلایل مختلف تمایل به انتخاب سریع ترین راه مهاجرت را داشته باشند و به این امر توجه ویژه ای نمایند. بر همگان واضح است که هر کشوری فرآیند مشخصی برای دادن وقت سفارت و صدور ویزا دارد که ممکن است در برخی کشورها 3،4 ماه و در برخی دیگر حتی تا 2 سال نیز به طول انجامد. از آن جایی که به مرور زمان هم نرخ ارز ممکن است افزایش یابد و هم قوانین مهاجرتی کشورها سختگیرانه تر گردد آگاهی از راه مهاجرتی که سریع به مقصد برسد اهمیت بسیار زیادی دارد. در این مقاله که توسط تیم تولید محتوا داماک گروپ تهیه شده است، اطلاعاتی راجع به سریع ترین راه مهاجرت به دبی  با توجه به قوانین سال 2020 ارائه شده است.

معرفی چند روش فوری برای مهاجرت

روش هایی مانند خرید ملک در برخی از کشورهای جهان مانند امارات، ترکیه، اسپانیا و یونان و یا اخذ تمکن مالی در برخی از کشورهای مطرح جهان از جمله روش هایی هستند که به متقاضی مهاجرت کمک می کنند تا در یک بازه زمانی کمتر از 6 ماهه، خود را به خاک کشور دیگری برسانند و اقامت آن کشور را بدست آورند. از طرف دیگر، تحصیل نیز یک روش بسیار مناسب برای ورود سریع به کشوری دیگر است. برای مثال کشورهایی نظیر ترکیه، هلند، روسیه و مجارستان، چنانچه گفته شد، با سرعت بیشتری ویزای تحصیلی را در صورت واجد شرایط بودن، در اختیار متقاضی قرار می دهند. البته باید توجه داشت که هدف فرد از مهاجرت چیست؟ متقاضیان مهاجرت کاری، می توانند از ویزای جستجوی کار 2020، بعنوان سریع ترین راه رسیدن به کار در خارج از کشور، استفاده کنند.

  • آشنایی با سریعترین روش مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک

اگر کشورهای منطقه خاورمیانه را بشناسید بی شک ملاحظه کرده اید که در میان این کشورها امارات متحده عربی و به ویژه شهرهای دبی و ابوظبی به میزان قابل توجهی متفاوت و برتر از سایر نقاط خاورمیانه است. حتما می دانید که با خرید ملک در این مناطق به رشد اقتصادی آن ها کمک می کنید. از آن جایی که دبی نشان داده که خرید ملک سرمایه گذاری پر سودی است، این کار به تنهایی به مشوقی برای تجمع سرمایه گذاران بازار مسکن در دبی و ابوظبی شده است. آن هایی که قدرت خرید در چنین منطقه ای را دارند می دانند که امارات شرایط اقامت مهاجران و مالکان را تسریع می کند و احترام زیادی به کسانی می گذارد که در شهرهای امارات به رونق و توسعه کمک می کنند. در سال های اخیر شرکت های بزرگ از کشور های همسایه دبی سرمایه گذاری و تبلیغ گسترده ای برای تشویق مردم به سمت دبی و ابوظبی کرده اند. بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف جذب این سرمایه گذاری شدند. برای این کار بهتر است به خوبی تحقیق کنید و با مشاوران اصلی در دبی مشورت کنید. دولت دبی همچنین روند اخذ ویزای همراهان مالکین حقیقی در دبی را به سرعت انجام می دهد.

توصیه ما به شما داماک گروپ ؟ چرا داماک؟

سریعترین روش مهاجرت از طریق خرید ملک با معتبرترین شرکت داماک گروپ است اقامت فوری شما کمتر 40 دقیقه صادر می شود.

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگی وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش را از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می گردد.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین فارسی زبان داماک از طریق وب سایت در تماس باشید.

برای اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";