مقالات / سوارکاری در دبی

سوارکاری در دبی

سوارکاری ازجمله ورزش هایی است که در چند دهه اخیر مورد توجه همگان قرار گرفته‌ است، با این وجود این ورزش سابقه‌ای طولانی داشته‌ و می‌توان آن را از کهن‌ترین ورزش‌ها به ‌شمار آورد. سوارکاری امروزه ،نه تنها به عنوان یک رقابت سالم و مفید، بلکه به عنوان سرگرمی و به منظور گذراندن اوقات فراغت مورد توجه قرار گرفته‌است و با این که نسبت به بسیاری از ورزش‌ها پرهزینه تر به نظر می‌رسد، هر ساله تعداد بیشتری طرفدار به سوی خود جلب می‌کند.سوارکاری به معنای نشستن بر پشت یک اسب و کنترل حرکات آن می باشد. اسب های عرب از معروف ترین اسب های دنیا هستند و علاقه اعراب به اسب سواری از دیرباز وجود داشته است. میدان اسب دوانی دبی در سال 2010 همراه با مسابقات جهانی افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز کرد.سوارکاری یکی از محبوب ترین ورزش ها، در امارات متحده عربی است ، که مردم از همه گروه های سنی، به آن علاقه  دارند؛ بنابراین ، اگر با خانواده یا دوستان در تعطیلات هستید و یا فقط می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید تجربه سوارکاری می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد.

داماک برترین سایت املاک دبی، میدان سوارکاری  دبی را، به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

میدان سوارکاری دبی

این مجموعه از سال 1981 در دبی پایه گذاری شد.  در سال 1992 کلوپ اسب سواری در نادالشبا فعالیت های خود را گسترش داده و در سال 2010 میدان اسب سواری دبی ، همزمان با مسابقات جهانی اسب دوانی افتتاح شد.این مجموعه، یکی از بزرگترین ورزشگاه های دنیا است که هر ساله مسابقات بزرگ اسب دوانی در آن اجرا می شود. میدان اسب دوانی دبی ،از بزرگترین مکان های مسابقات اسب دوانی در جهان است. مسیر اسب سواری 2400 متری و 60 هزار صندلی ویژه برای تماشاچیان ،از ویژگی این کلوپ ورزشی است. یادگیری اسب سواری، برای مبتدیان و بازی چوگان این باشگاه فقط به زمین های سرسبز محدود نمی شود، بلکه دارای سالن های ناهار خوری شگفت انگیزی نیزمی باشد . شما در باشگاه هوف بیتز (Hoofbeatz)، می توانید به تماشای جنجالی ترین مسابقات کاپ جهانی دبی بپردازید یا با یادگیری ریزه کاری های هنراسب سواری و چگونگی رفتار با اسب ها، در باشگاه چوگان و سوارکاری دبی (Dubai Polo & Equestrian) مهارت های خود را افزایش دهید.

آدرس باشگاه سوارکاری دبی

کلوپ سوارکاری و اسب دبی ، روبروی صحرا در جاده القدره در مجاورت استودیوی سیتی دبی واقع شده است.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

باشگاه گلف امارات

باغ معجزه دبی

باشگاه چوگان در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه