مقالات / اشتغال و اقتصاد در امارات

اشتغال و اقتصاد در امارات

برای کار در امارات و دریافت ویزای کاری آن شرایط و قوانین خاصی وجود دارد .دبی به عنوان یک مرکز تجاری بین المللی بزرگ،با داشتن  شرایط کاری مناسب و نرخ بیکاری پایین، برای شرکت‌ها و افرادی که قصد سرمایه گذاری بزرگ دارند، یک فرصت محسوب می‌شود. معاف بودن مالیات بر درآمد در دبی، یکی دیگر از دلایلی است که سالانه افراد آمریکایی و اروپایی و حتی ایرانیان زیادی به دنبال پیدا کردن فرصت کار به این شهر می‌کشاند. گرچه فرصت‌های شغلی زیادی در سراسر این کشور وجود دارد اما بیشتر مشاغل در دبی و ابوظبی یافت می شود. امارات متحده عربی محلی مناسب برای کار کارگران خارج از کشور است به طوری که طبق تخمین سازمان ملل ۸۸ درصد جمعیت این کشور خارجی هستند. همانطور می دانید، هم اکنون شرایط زندگی در دبی امارات سخت شده است با این حال اگرتخصص کافی برای کسب درآمد دارید، می توانید به کشور امارات مهاجرت کنید و بخاطر موقعیت خوب این کشور با شرکت های خارجی بزرگ آمریکایی و اروپایی کار کنید.

داماک ،ابر سازنده جهان ، اشتغال و اقتصاد در امارات را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

ویزای کار در دبی

اگر بتوانید ویزای کاری دبی را اخذ کنید و به کار در دبی مشغول شوید، به احتمال زیاد، درآمد و حقوق قابل قبول یا بیش از حد انتظار خواهید داشت. دولت بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد و در صورتی که اطمینان حاصل کند که شغل جدید شما به هیچ تبعه بیکار اماراتی داده نشده تأییدیه لازم را می دهد و شما می توانید برای ویزای اشتغال این کشور اقدام نمایید. بعد از ورود به امارات کارفرمای حامی شما باید طی ۶۰ روز سایر مراحل قانونی مانند‌: دریافت کارت شناسایی امارات، آزمایشات پزشکی، کارت و اجازه اقامت که روی گذرنامه شما مهر شده است را انجام دهد. دبی به عنوان یک مرکز تجاری بین المللی بزرگ، شرایط کاری مناسب و نرخ بیکاری پایین، برای شرکت‌ها و افرادی که قصد سرمایه گذاری بزرگ دارند، یک فرصت محسوب می‌شود.

کسب و کار در دبی

در گذشته، درآمد و اقتصاد دبی بر پایه درآمدی بود که از صنعت نفت، پتروشیمی و گاز طبیعی به دست می‌آوردند. اما در سال‌های اخیر در زمینه امور مالی، املاک و مستغلات، ساخت و ساز و گردشگری توانسته اند موفق عمل کنند.میانگین حقوق افراد در دبی متفاوت است. برای مثال به نمونه های زیر توجه کنید تا با درآمد تقریبی

 میانگین حقوق کار حسابداری در دبی:ماهیانه بیش از ۱۴۰۰۰

میانگین حقوق کار معماری در دبی: ماهیانه ۲۵۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار بازاریابی در دبی: ماهیانه ۱۷۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کارهای مرتبط با زیبایی در دبی: ماهیانه معادل ۸۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار تدریس و آموزش در دبی: ماهیانه بیش از ۱۴۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار پوشاک و فشن در دبی: ماهیانه برابر ۱۳۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار بیمه در دبی: ماهیانه بیش از ۱۶۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار مهندسی آی تی در دبی: ماهیانه برابر ۱۸۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار طراحی داخلی در دبی: ماهیانه ۲۲۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کارهای مرتبط با سلامتی و پزشکی در دبی: ماهیانه بیش از ۲۷۰۰۰ درهم

مطالب مشابه