مقالات / اشتغال و اقتصاد در امارات

اشتغال و اقتصاد در امارات

برای کار در امارات و دریافت ویزای کاری امارات شرایط و قوانین خاصی وجود دارد . دبی به عنوان یک مرکز تجاری بین المللی بزرگ، با داشتن  شرایط کاری مناسب و نرخ بیکاری پایین، برای شرکت‌ها و افرادی که قصد سرمایه گذاری های بزرگ را دارند، یک فرصت ویژه محسوب می‌شود. معاف بودن مالیات بر درآمد در دبی، یکی دیگر از دلایلی است که سالانه افراد آمریکایی و اروپایی و حتی ایرانیان زیادی به دنبال پیدا کردن فرصت کاری به این شهر می‌کشاند. گرچه فرصت‌های شغلی زیادی در سراسر این کشور وجود دارند اما بیشتر مشاغل درشهر های دبی و ابوظبی یافت می شوند. امارات متحده عربی محلی مناسب برای اشتغال کارگران خارج از کشور است به طوری که طبق تخمین سازمان ملل ۸۸ درصد جمعیت این کشور خارجی هستند. همانطور که می دانید، هم اکنون شرایط زندگی در دبی کمی مشکل شده است ، اما با این حال اگرتخصص کافی برای کسب درآمد دارید، می توانید به کشور امارات مهاجرت کنید و بخاطر موقعیت خوب این کشور با شرکت های خارجی بزرگ آمریکایی و اروپایی همکاری کنید.

داماک ،ابر سازنده املاک جهان ، اشتغال و اقتصاد در امارات را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

ویزای کار در دبی

اگر بتوانید ویزای کاری دبی را اخذ کنید و به کار در دبی مشغول شوید، به احتمال زیاد، درآمد و حقوق قابل قبول یا بیش از حد انتظار خواهید داشت. دولت بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد و در صورتی که اطمینان حاصل کند که شغل جدید شما به هیچ تبعه بیکار اماراتی داده نشده، تأییدیه لازم را اجرا می کند و شما می توانید برای ویزای اشتغال این کشور اقدام نمایید. بعد از ورود به امارات کارفرمای حامی شما باید طی ۶۰ روز سایر مراحل قانونی مانند‌: دریافت کارت شناسایی امارات ، آزمایشات پزشکی ، کارت و اجازه اقامت که روی گذرنامه شما مهر شده است را انجام دهد. دبی به عنوان یک مرکز تجاری بین المللی بزرگ ، شرایط کاری مناسب و نرخ بیکاری پایین ، برای شرکت‌ها و افرادی که قصد سرمایه گذاری بزرگ را دارند، یک فرصت عالی محسوب می‌شود.

کسب و کار در دبی

در گذشته، درآمد و اقتصاد دبی بر پایه درآمدی بود که از صنعت نفت، پتروشیمی و گاز طبیعی به دست می‌آوردند، اما در سال‌های اخیر در زمینه امور مالی ، املاک و مستغلات ، ساخت و ساز و گردشگری توانسته اند بسیار موفق عمل کنند. میانگین حقوق افراد در دبی متفاوت است. برای مثال به نمونه های زیر توجه کنید تا با درآمد تقریبی آشنا شوید

 میانگین حقوق کار حسابداری در دبی: ماهیانه بیش از ۱۴۰۰۰

میانگین حقوق کار معماری در دبی: ماهیانه ۲۵۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار بازاریابی در دبی: ماهیانه ۱۷۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کارهای مرتبط با زیبایی در دبی: ماهیانه معادل ۸۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار تدریس و آموزش در دبی: ماهیانه بیش از ۱۴۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار پوشاک و فشن در دبی: ماهیانه برابر ۱۳۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار بیمه در دبی: ماهیانه بیش از ۱۶۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار مهندسی آی تی در دبی: ماهیانه برابر ۱۸۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کار طراحی داخلی در دبی: ماهیانه ۲۲۰۰۰ درهم

میانگین حقوق کارهای مرتبط با سلامتی و پزشکی در دبی: ماهیانه بیش از ۲۷۰۰۰ درهم

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه