مقالات / دانشگاه های اماراتی مورد تایید وزارت علوم

دانشگاه های اماراتی مورد تایید وزارت علوم

امارات از جمله کشور هایی است که در چند سال اخیر مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی بوده است. دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف، هرساله به این کشور مدرن و مجهز رفته تا از سطح آموزشی خوبی برخوردار شوند.همانطور که می دانید امارات استاندارد های آموزشی بالایی دارد، مانند: کشور های اروپایی، اما با این حال هزینه تحصیل در آن بسیار کمتر است؛با این اوصاف مقصد مناسبی برای دانشجویان می باشد.در این مقاله به معرفی دانشگاه هایی از امارات می پردازیم که از نظر آموزشی مورد تایید وزارت علوم ایران ، قرار گرفته اند.

داماک، ابر سازنده املاک جهان ،شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند، پس با ما همراه باشید.

دانشگاه خلیفه (Khalifa University)

این دانشگاه در سال 2007 در شهر بزرگ ابوظبی، پایتخت امارات، تاسیس شد.هدف از تاسیس دانشگاه خلیفه، ارتقاء بار علمی دانشجویان در رشته اقتصاد دانش بنیان بود.در این مجموعه می توانید تا مقطع دکتری تحصیل کنید.دانشکده های این دانشگاه ،  بخش هنروعلوم انسانی، مهندسی و علوم پزشکی را در بر می گیرد و جالب است بدانید که دانشگاه خلیفه، معتبرترین دانشگاه در امارات محسوب می شود.

دانشگاه آمریکایی شارجه(American university of shareje)

یکی دیگر از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در امارات، دانشگاه شارجه می باشد، که سبک آموزشی ویژه ای دارد.این دانشگاه دولتی در سال 1997 میلادی در شهر شارجه تاسیس شد. رشته های زیادی در این دانشگاه تدریس می شوند؛ از جمله:انواع مدیریت های مختلف، اقتصاد، مهندسی ها ،هنر، ادبیات و حتی فقه.لازم به ذکر است که زبان تدریس در این دانشگاه انگلیسی می باشد و شما برای ثبت نام ملزم به ارائه گواهی از مهارت و تسلط کافی بر زبان انگلیسی می باشید.

دانشگاه امارات متحده عربی(UAE university)

این دانشگاه اولین و شاخص ترین دانشگاه امارات می باشد که در سال 1976 تاسیس شد.در این دانشگاه از اساتید بسیار مجرب بهره گرفته شده و طیف بسیار متنوع تری از رشته های گوناگون را ارائه می دهند؛همچنین شامل 9 دانشکده می شود.

مدارک مورد نیاز برای مقطع لیسانس در دانشگاه ها

اگرچه هر دانشگاه قواعد خاص خود را دارد و شما برای درخواست ادامه تحصیل در آن دانشگاه، ملزم به مکاتبه و دانستن شرایط می باشید، با این حال در به طور کلی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را عنوان می کنیم.

1-قطعات عکس 4*6 که ترجیحا در 6 ماه گذشته گرفته شده باشد.

2-مدرک آیلتس با حداق نمره 6 که گواهی از تسلط کافی شما بر زبان انگلیسی می دهد.

3-ترجمه ریز نمرات دوره قبل و گواهی آخرین مقطع تحصیلی

4-گواهی عدم سوءپیشینه

لازم به ذکراست که تمامی دانشگاه های نام برده شده و حتی سایر دانشگاه های امارات که در این مقاله ذکر نشد، از استاندارد های خوبی برخوردار بوده و همچنین مجهز به امکانات مدرن روز دنیا هستند، پس برای تحصیل در این کشور از هر فرصتی استفاده کنید.

سخن نهایی

داماک معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

مهاجرت به دبی از طریق تحصیل

بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی

بهترین کشور ها برای تحصیل رایگان

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه