مقالات / ویزای کار امارات

ویزای کار امارات

کار در دبی و امارات برای اشخاصی امکان پذیر می باشد، که پیشنهاد کاری مناسب از این کشور داشته باشند.

با داماک گروپ همراه باشید.

هر فردی که بخواهد برای دعوت نامه کاری امارات اقدام کند، باید درخواست ویزای کار خود را بدهد، در صورت موافقت با در خواست متقاضی در ابتدا اقامتی به صورت کوتاه مدت و به مدت دو ماه دریافت می کنند، تا وارد امارات شود. پس از وارد شدن به امارات این اقامت با توجه به مدت زمان  نوع قرارداد کار قابل تمدید می باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار امارات

از نظرقانونی هرشخصی موفق به گرفتن ویزای کار امارات شد، باید مدارک زیر را آماده و تحویل سفارت و یا ارگان های مربوطه بدهد.

1-گذرنامه معتبر

2-عکس های مربوطه با پاسپورت

3-ارائه نامه کاری مورد نظر

4-تکمیل فرم های مربوطه به سفارت

5-ارائه گواهی پزشکی و سلامت جسمی ، روحی، و روانی

6- طبق قانون افراد تا سن 50 سالگی می توانند اقدام کنند.

باید فرد متقاضی به اداره مهاجرت، گواهی عدم سوء پیشینه از کشور مبدا را تحویل دهد. ارائه کلیه مدارک به صورت ترجمه شده، گواهی نامه های مهارتی و تخصصی برای ثابت کردن در حوزه کاری بسیار مهم است. در نهایت با ارائه این مدارک و معرفی نامه، با اخذ قرار داد با کارفرما که تمامی مراحل تایید رسمی آن از سوی کار فرما و شرکت طی شده است، فرد متقاضی موفق به دریافت ویزای کار در امارات می شود.

کار در امارات و بررسی ویزای همراه

هر شخصی به دنبال مهاجرت کاری به امارات باشد، تمایل دارد که خانواده خود را نیز با خود ببرد. طبق قوانین کار در امارات  افرادی که به کار کارگری مشغول باشند، اجازه استفاده از قانون ویزای همراه را ندارند. به مشاغلی کارگری گفته می شود، که انجام دادن آنها نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد.

افراد با توجه به تخصص و حرفه خاصی که دارند، موفق به دریافت پیشنهاد کسب اقامت کاری امارات می شوند، می توانند خانواده خود را به همراه داشته باشند. هر فرد متقاضی می تواند همسر، فرزندان ( دختران تا زمانی که مجرد باشند) و پسران تا 18 سال را با خود به همراه داشته باشند. همراهان در امارات به صورت نیمه وقت اجازه اشتغال دارند و فرزندان می توانند از تحصیل رایگان در این کشور بهره مند شوند.

سطح مهارت برای دریافت ویزای کار امارات

سطح 1: این افراد مدرک لیسانس یا مدرک بالاتر دارند. در واقع این گروه افراد به شرح زیر می باشد

مهندس، معلم، حسابدار، منشی، مسئول اجرایی، داروساز، امور اداری، افسر رزرو، مسئول روابط عمومی، طراح تبلیغات، اپراتور کامپیوتر

سطح مهارت2: این دسته شامل افرادی می شود که که دیبلم خود را در هر زمینه ای تمام کرده اند و در مشاغل فنی و حرفه ای حضور دارند.

سطح مهارت 3: این افراد دارای مدرک دبیرستان و یا بالاتر را دارند.

همانند مدیر فروش،نماینده فروش، سرپرست فروش، منشی در زمینه صدور بلیط،

افراد با توجه به تخصص و مهارت های خود، حقوق و دستمزدهای متفاوتی را دریافت می­ نمایند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه