مقالات / ویزای توریستی امارات

ویزای توریستی امارات

اخذ ویزای توریستی امارات

پیش از سفر به کشور امارات، حتما شرایط ویزای خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که در صورت نیاز، ویزای معتبر دارید. افرادی که ویزا و مدارک سفرشان غیر استاندارد است، شرایط ورودشان به کشور امارات متفاوت خواهد بود.

لیست کشورهایی که هیچ گونه محدودیتی برای ویزای توریستی ندارند.

 • اگر کشور شما در لیست زیر موجود است، هیچ شرایط پیش نیازی؛ برای ورود به کشور امارات برای شما اعمال نمی شود. تنها کافی است از فرودگاه بین المللی دبی مستقیم به سازمان مهاجرت مراجعه کنید، و در آنجا ویزا به مدت 30 روز و به صورت رایگان؛ مهر ویزای توریستی می شود.
 • ( ایالات متحده آمریکا، فدراسیون روسیه، انگلستان، سنگاپور، کانادا، آندورا، ژاپن، جمهوری خلق چین ، شهر واتیکان، بروئنی، هنگ کنگ، موناکو، سان مارینو، مالزی، نیوزیلند، ایرلند، کره جنوبی، استرالیا )
 • درخواست و پرداخت هزینه برای اخذ ویزای توریستی امارات به صورت آنلاین
 • شهروندان کشورهایی که قبل از ورود به کشور امارات به ویزای توریستی نیاز دارند؛ هم اکنون می توانند برای ثبت درخواست ویزای توریستی خود و پرداخت هزینه های آن به صورت آنلاین، از طریق سایت emirates.com اقدام نمایند. اگر از طریق این سایت به امارات سفر می کنید و یا در دبی توقف دارید، مراحل ارسال درخواست و اخذ ویزای توریستی کشور امارات را به صورت آنلاین و بدون نیاز به ارائه ویزای خود برای مهر زدن، انجام دهید.

سرویس درخواست ویزای توریستی آنلاین

 • ویزای افراد متقاضی ،باید حداقل 6 ماه از تاریخ سفر به دبی اعتبار داشته باشد، و ویزای دست نویس قابل قبول نخواهد بود و ویزا باید ماشین نویس و خوانا باشد.
 • این سرویس تنها برای مسافران شرکت هواپیمایی امارات در دسترس است ، که باید از این شرکت صادر شده و برنامه پرواز، شامل زمان ورود مورد نظر به دبی باشد. داده های برنامه سفر به داخل و خارج از دبی باید در یک بلیط موجود باشد، و بلیط پرواز باید متعلق به پروازهای شرکت امارات باشد.
 • درخواست ها باید حداقل 4 روز قبل از ورود به دبی ثبت شود. البته بهتر است در اسرع وقت تقاضای آنلاین انجام شود. ویزای صادر شده از طریق این سرویس، برای یک دوره 96 ساعته ، 30 روز یا 90 روز اقامت در دبی در دسترس است. این نوع ویزا قابل تمدید نخواهد بود.

روند مهاجرت دبی

 • مقامات سازمان مهاجرت در یک اقدام امنیتی جدید، از برخی مسافران در فرودگاه بین المللی شهر دبی، به طور تصادفی معاینه چشم می گیرند. این مسافران باید یک کپی چاپ شده از ویزای توریستی خود یا یک کپی چاپ شده از صفحه تایید ویزای توریستی خود را ارائه دهند. در صورت نداشتن کپی چاپ شده، باید مبلغ 30 AED (درهم امارات) به ازای هر کپی جریمه پرداخت کنند؛ که حتما باید به درهم پرداخت شود.

روش های دیگر برای درخواست ویزای توریستی

 •  سه روش برای درخواست ویزای توریستی در کشور امارات وجود دارد:
 • 1.به صورت آنلاین و از طریق سرویس مدیریت رزرو (Manage a Booking) می توانید پس از رزرو پرواز امارات، برای ویزای توریستی درخواست دهید.
 • 2. از طریق دفتر محلی امارات، در کشور محل اقامت خود می توانید درخواست ویزای توریستی دهید.
 • 3. اگر یکی از اعضای خانواده یا اقوام نزدیک شما ساکن کشور امارات هستند، می توانند از جانب شما برای اخذ ویزای توریستی درخواست دهند.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";