مقالات / کالج هوانوردی امارات

کالج هوانوردی امارات

رشته خلبانی از آن دسته رشته هایی است، که علاقه مندان زیادی در سراسر جهان دارد.امارات متحده عربی در چند دهه اخیر، با ارتقا زیرساخت های اقصادی و فرهنگی توانسته به جایگاه بالایی در زمینه های مختلف اعم از: گردشگری و دانشگاه های سطح بالا با امکانات مدرن دست پیدا کند؛ بنابراین تحصیل در این کشور به علت سطح بالای استاندارد های آموزشی و همچنین موقعیت نسبی آن که نزدیک به ایران می باشد ، برای دانشجویان بسیار مطلوب است.

داماک ،معتبرترین شرکت ساختمانی جهان، در این مقاله سعی دارد ،کالج هوانوردی امارات و شرایط تحصیل در آن  را برایتان شرح دهید؛ پس با ما همراه شوید.

معرفی کالج هوانوردی امارات

این کالج یکی از برترین مراکز آموزش هوایی ،نه تنها در امارات ، بلکه در جهان می باشد،که در سال1999 توسط شیخ‌ احمدبن سعید آل مکتوم ،رئیس دپارتمان هوانوردی دبی ،تأسیس گردید.لازم به ذکر است، اساتیدی که در این کالج به کار آموزش مشغول می باشند، همگی از اساتید متخصص آمریکا و کانادا می باشند.نحوه ی تدریس به گونه ای است که مباحث تئوی و عملی به صورت تلفیقی ارائه می شود، تا در آینده نچندان دور دانشجویان با مهارت های بالا وارد بازارکار شوند.

رشته هایی که در این کالج تدریس می شوند ،عبارتند از:

مهندسی هوافضا

مهندسی مخابرات

مهندسی تعمیرات و نگهداری هواپیما

مدیریت بازرگانی

مدیریت توریسم

هوانوردی

تمامی این دوره ها شهریه متفاوتی دارند و جهت تحصیل در این کالج، علاوه بر شهریه خود کالج ، هزینه خوابگاه و معیشت نیز اضافه می شود.

شرایط تحصیل در کالج هوانوردی امارات

حداقل سن برای ورود به این کالج ، 16 سال می باشد. پذیرش بر اساس میزان آمادگی شما در درس زبان و نمره آزمون تافل یا آیلتس می باشد. علاوه بر ارائه مدرک زبان در خود کالج، 3 آزمون زبان ، فیزیک و ریاضی از شما به عمل می آید و در نهایت اگر این آزمون ها را با موفقیت پشت سر گذاشتید ، می توانید وارد کالج هوانوردی شوید.

قابل توجه کسانی که تسلط کافی بر زبان انگلیسی ندارند در صورت عدم آمادگی لازم، شما ملزم به گذراندن دوره GFSمی باشید.

تحصیل در کالج هوانوردی چقدر به طول می انجامد؟

پاسخ دقیق این سوال این است که ، بستگی به تلاش خودتان دارد. در واقع دوره تحصیل در این کالج 3 سال است اما در صورت عدم آمادگی و مهارت در زبان انگلیسی، دوره 1 ساله GFS نیز به آن اضافه می شود.

امكانات دانشگاه هوانوردی امارات عبارتند از  :

  • كلاس ها و ساختمان اداری مجلل
  • كتابخانه مجهز
  • سالن كامپيوتر
  • لابراتوار مجهز و پيشرفته ، برای آموزش زبان
  • سالن غذاخوری و…

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش از کالج

1-ریزنمرات دوره های پیشین (لازم به ذکر است که حتما باید از نمرات خوبی برخوردار باشید تا شانس اخذ پذیرش از کالج بالا برود.)

2-مدرک زبان (آیلتس یا تافل)

3-فوتوکپی از گذرنامه

4-عکس 4*3 که ترجیحا در 6 ماه گذشته ، گرفته شده باشد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:
شهری جدید در امارات متحده عربی

ویزای کار امارات

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه