مقالات / تحصیل در دبی

تحصیل در دبی

در سال های اخیر، دانشگاه‌ها و کالج‌های امارات، برروی کاهش هزینه‌‌های تحصیلی و شهریه دانشجویان تمرکز کرده اند. برخی از مؤسسات در تلاش هستند تا آموزش عالی را به شکلی رایگان در اختیاردانشجویان قراردهند. ترکیبی از شرایط تحصیلی باکیفیت، تجربه‌ی یک فرهنگ جدید، یادگیری زبان دوم، دست‌یابی به طرز فکری جهانی، داشتن چشم‌اندازهای شغلی و آینده بهتر، هرکدام دلیلی است، تا دانشجویان به فکر پیشرفت و ترقی باشند. در شهر دبی دانشگاه های معتبر و بین المللی زیادی وجود دارند که با توجه به مزایایی مثل: کار حین تحصیل، بورس تحصیلی، استاندارد های آموزشی بالا و امکان تحصیل به زبان انگلیسی، مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته اند. اگر شما جزء دانشجویانی هستید که قصد تحصیل در امارات متحده عربی را دارید و می خواهید ازرتبه بندی بهترین دانشگاه‌های دبی برای تحصیل آگاه شوید، با ما همراه باشید.

داماک برترین سایت املاک دبی، شرایط تحصیل دردبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

شرایط تحصیل دردبی

موسسات آموزش عالی دبی، همه ساله بورس های تحصیلی مختلفی را برای دانشجویان بومی و خارجی ارائه می دهند که معمولا این بورس ها شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی را ساپورت می کنند. البته باید بدانید ، دبی بیش از ۷۰ دانشگاه و کالج دارد که تعدادی از آن ها داخلی و بسیاری هم بین المللی هستند. در ضمن این دانشگاه ها امکان تحصیل در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را برای دانشجویان فراهم می کنند. امروزه بسیاری از دانشجویان ایرانی برای تحصیل، این شهر را انتخاب می کنند؛ البته بهتر است بدانید، بیشتر بورس های تحصیلی ارائه شده برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری می باشند. لازم به ذکر است که موقعیت استراتژیک این شهر در تقاضای دانشجویان ایرانی ، بی تاثیر نیست.

هرمقطع تحصیلی، در دانشگاه های امارات چقدر به طول می انجامد؟

  • مقطع کارشناسی، 3 الی 4 سال
  • کارشناسی ارشد 2 سال
  •  دکتری 3 الی 5 سال

شما برای تحصیل دردانشگاه های دبی رشته های زیادی را می توانید انتخاب کنید ، اما محبوب ترین آن ها رشته مهندسی عمران و رشته MBA  است که بیشتر از همه مورد توجه دانشجویان بین المللی می باشد؛ چرا که پس از اتمام دوره تحصیل، فرصت های شغلی زیادی در اختیار فارغ التحصیلان قرار می گیرد. زبان آموزش در دانشگاه های دبی زبان انگلیسی است و لازم است که دانشجو برای اخذ پذیرش از دانشگاه، مدرک معتبر IELTS را ارائه کند.

لازم به ذکر است که برای تحصیل در دانشگاه های دبی ،می توانید به صورت نیمه وقت کار کنید و منبع درآمدی هم داشته باشید. در نهایت می توانید پس از اتمام دوره تحصیل خود در دبی، با پیدا کردن شغل متناسب با رشته ی خود، مشغول کار شوید و اقامت دائم دبی را نیز کسب کنید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

دانشگاه گلف مدیکال دبی

دانشگاه جمیرا دبی

بهترین کشور ها برای مهاجرت تحصیلی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";