مقالات / درآمد در دبی

درآمد در دبی

با زندگی در امارات چگونه درآمد کسب کنیم ؟

دبی به عنوان شهری که در چند سال اخیر پیشرفت های بی نظیری کرده و مراکز سرمایه گذاری و تفریحی زیادی رو به وجود آورده، دبی یکی از رایج ترین مقاصد دنیا برای همه کشور ها در نظر گرفته شده است. و روز به روز به تعداد بیشتر افرادی که ىر این شهر سرمایه گذاری می کنند بیشتر میشود. در هر صورت اگه شما قصد مهاجرت به دبی دارید، مهم ترین موضوع برای شما اینه که زندگی در این شهر مدرن و پیشرفته و البته پر از توریست، چقدر هزینه دارد و با چه میزان از درآمد می توانید شرایط ایده آل و مناسبی رو در دبی تجربه کنید؛ پس با داماک گروپ همراه باشید، و درمورد هزینه های کلی زندگی در این شهر بی نظیر بیشتر بدانید.

واحد پول دبی

هر کشوری دارای پول رایجی است که پول رایج دبی درهم امارات می باشد و نماد آن AED است. 

سطح زندگی و هزینه ها در دبی

درسال های اخیردبی به میزان قابل توجهی در لیست گران ترین کشور های دنیا قرار گرفته است. و به سمت عدد بزرگ تری در حال حرکته و این نشان میدهد که این شهر به سمت شرایطی می رود تا هزینه ها برای افرادی که در آن زندگی می کنند به نسبت کمتر شود و باید بدانید که دبی در مقایسه با شهرهای گران دنیا مثل سنگاپور، لندن و نیویورک، دبی هزینه های پایین تری دارد. برای زندگی در یک سطح معمولی و البته راحت و با هزینه های متوسط در دبی یک فرد مجرد در ماه به حدود ۳۱۹۰ درهم احتیاج داره و در یک سال این هزینه حدود ۳۸,۲۸۰ درهم تخمین زده میشود .

درآمد در دبی – امارات با شرکت داماک damac

در مورد درآمد در دبی باید بگوییم که حقوق خیلی از افراد بسیار بالاست و این شهر برای مهارت و تخصص ارزش زیادی قائل است؛ و باید بدانید که اگه تخصصی رو به خوبی آموخته اید و البته شرایط زندگی در دبی را هم دارید، شاید این شهر یکی از بهترین مقاصد برای درآمدزایی شما با حقوق بالا محسوب می شود. همچنین محققان علمی و مدیران هم در دبی درآمد بالایی دارند و برای افراد مبتدی و افرادی که در سطح پایین تری هستند میزان حقوق چندان زیاد نیست.

اجاره ملک در دبی با شرکت داماک damac

مثل همه جای دنیا اجاره خانه در دبی و امارات دقیقا به این موضوع بستگی دارد که شما قصد دارید در کدام منطقه اقامت کنید. اما شرایط اجاره معمولا به صورت قرارداد های یک ساله بسته می شود و هر سال تمدید می شود.

معمولا اجاره خانه در مناطق تجاری محبوب مثل مارینا، ساحل جمیرا و شهر قدیمی دبی برای یک آپارتمان دو خوابه از ۱۰۰۰۰۰ درهم امارات در سال هزینه داره و این در حالیه که یک آپارتمان دو خوابه مدرن در قسمت های Al Qusais و  Mirdif تقریبا از ۷۵ درهم در سال شروع می شود و اگه هم مجرد باشید می توانید با یک نفر دیگه اتاق رو به صورت شراکتی تهیه کنید. و هزینه های اقامتتون رو کاهش بدهید. در مورد واحد های آپارتمانی کوچک در مناطقی مثل Al Warqaa هم باید بدانید که کرایه ها قیمت مناسبی دارند. و معمولا از سالی ۳۸ درهم شروع می شوند.

بعضی از کرایه ها دردبی به نسب پر هزینه می باشد و یکی ازآنها زندگی در بلند ترین برج دنیا یعنی برج خلیفه است که برای یک سال اقامت در این برج باید بیشتر از ۸۰۰۰۰ دلار پرداخت کنید و شرایط اجاره این مکان ها قوانینی دارد که باید طبق میزان اجاره نباید از ۲۰% درآمد سالانه شما بیشتر باشه یعنی فردی که یکی از این واحد ها را اجاره می کند باید تقریبا ۴۰۰۰۰۰ دلار در سال درآمد داشته باشد.

 شرکت داماک گروپ املاک های لوکس و لاکچری، را بدون وام های بدون بهره در اختیار متقاضیان ملک قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین بخش داماک فارسی در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";