مقالات / درآمد با داماک

درآمد با داماک

آیا به کسب درآمد در دبی فکر کرده اید ؟ 

درآمد، به وجهی اطلاق می شود که ، یک فرد یا یک شرکت در بازه زمانی مشخص، از محل کالاها یا خدماتی که برای دیگران فراهم کرده یا سرمایه گذاری‌هایی که داشته است ، به دست می‌آورد . معمولاً درآمـد برای تأمین مخارج روزانه مصرف می‌شود . درآمـد از طریق ضرب قیمت فروش کالاها و خدمات در تعداد واحدها یا مقدار فروخته شده محاسبه می‌گردد.

در انگلیسی به درآمـد “top line” به معنی خط بالایی گفته می‌شود و اشاره به جایگاه درآمدها در صورت سود و زیان شرکت ها دارد.

معادل‌ انگلیسی درآمد عبارت است از:

Revenue, REVs, Top line

امارات متحده عربی (UAE) یکی از مقاصد مهاجرتی مناسب برای نیروهای کار خارجی است. از دلایل جذابیت این کشور برای متقاضیان ، امکانات رفاهی گسترده در سطح جهانی ، هزینه های مناسب زندگی ، درآمد معاف از مالیات و … می باشد.

امروزه مهاجرت به دبی برای کسب درآمد بالاتر، به اقدامی معمول در جهان بدل شده است ، اما کدام کشور مقصد مناسبی برای مهاجران است؟ ایالات متحده عربی این امکان را برای شما فراهم کرده تا از طریق آن ، درآمدهای بالایی در دبی برای خود کسب کنید.

داماک گروپ ( damac ) بزرگترین سایت املاک، بهترین راهنمای شما برای کسب درآمد در دبی می باشد.

درآمد ماهیانه در امارات

حداقل درآمد در امارات 21 درهم در ساعت و حداقل درآمد ماهانه 3500 درهم، بر اساس 40 ساعت کار در هفته و حداکثر درآمد ماهانه 70000 درهم یا بیشتر می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ،درآمد در شهر های امارات با مشاوران داماک گروپ ، در ارتباط باشيد.

راس الخیمه: 420.571 درهم

دبی: 288.236 درهم

ابوظبی: 286.241 درهم

العین: 277.732 درهم

 شارجه: 196.945 درهم

 الفجیره: 189.400 درهم

 الرویس: 111.500 درهم

همانطور که از آمار و ارقام بالا متوجه می شوید، امارات متحده عربی ، دارای یکی از پیشرفته ترین اقتصاد های جهان می باشد.

درآمد حاصل از فروش نفت ، این کشور را از یک امیرنشین ساده به یک کشور مدرن با استانداردهای بالای زندگی ، نظام آموزشی پیشرفته و زیربناهای خوب تبدیل کرده است. هم اکنون شهر دبی از نظر اقتصادی در سطح بسیار خوبی قرار دارد ؛ چرا که این شهر درآمد ناشی از نفت و گاز را سرمایه‌گذاری نموده و دبی را تبدیل به یک مرکز توریستی – تجاری کرده است.

اقتصاد امارات که دومین اقتصاد بزرگ جهان عرب به شمار می‌آید ، طی چند سال گذشته با تحولات مختلفی روبه‌رو بوده است. در این راستا رشد مبادلات تجاری امارات با کشورهایی نظیر: ژاپن ، مالزی و … حکایت از تلاش ابوظبی برای تحکیم جایگاه اقتصادی خود در میان مناطق مختلف دارد.

درآمد دبی در سال گذشته

تجارت دریایی:20 میلیارد دلار

15 میلیون جهانگرد با درآمد 30 میلیارد دلار

فرودگاه بین المللی دبی :27 میلیارد دلار

420 هزار پرواز در 24 ساعت

88 میلیون مسافر

جمع:77 میلیارد دلار

گروه املاک داماک ( damac ) با سال ها تجربه درخشان و ارائه خدمات ، بهترین راهنمای شما با خرید املاک لوکس  از طریق اجاره و خرید و فروش برای کسب درآمد دلاری و درهمی می باشند. با سرمايه گذاری و خريد ملک در دبی رویاهای خود را تحقق بخشید.

مطالب مشابه:

شرایط سرمایه گذاری در دبی

شرایط زندگی و اقامت در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه