مقالات / درآمد با داماک

درآمد با داماک

آیا به کسب درآمد در دبی فکر کرده اید ؟ 

درآمد،به وجهی اطلاق می شود که، یک فرد یا یک شرکت در بازه زمانی مشخص، از محل کالاها یا خدماتی که برای دیگران فراهم کرده یا سرمایه گذاری‌هایی که داشته است، به دست می‌آورد. معمولاً درآمـد برای تأمین مخارج روزانه مصرف می‌شود. درآمـد از طریق ضرب قیمت فروش کالاها و خدمات در تعداد واحدها یا مقدار فروخته شده محاسبه می‌گردد.

در انگلیسی به درآمـد “top line” به معنی خط بالایی گفته می‌شود و اشاره به جایگاه درآمدها در صورت سود و زیان شرکت ها دارد.

معادل‌ انگلیسی درآمد عبارت است از:

Revenue, REVs, Top line

امارات متحده عربی (UAE) یکی از مقاصد مهاجرتی مناسب برای نیروهای کار خارجی است. از دلایل جذابیت این کشور برای متقاضیان، امکانات رفاهی گسترده در سطح جهانی، هزینه های مناسب زندگی، درآمد معاف از مالیات و … می باشد.

امروزه ريالمهاجرت به دبی  برای کسب درآمد بالاتر، به اقدامی معمول در جهان بدل شده است، اما کدام کشور مقصد مناسبی برای مهاجران است؟ ایالات متحده عربی این امکان را برای شما فراهم کرده تا از طریق آن درآمدهای بالایی در دبی برای خود کسب کنید.

متخصصین داماک damac در زمینه اقتصاد و بازاریابی، مقدار سود و پولی که از فروش کالا و ارائه خدمات و کار، برای جامعه و مردم، بدست می آوریم را درآمد تعریف می کنند.

داماک گروپ damac  بزرگترین سایت املاک بهترین راهنما ی شما برای کسب درآمد در دبی می باشد.

درآمد ماهیانه در امارات:

حداقل درآمد در امارات 21 درهم در ساعت و حداقل درآمد ماهانه 3500 درهم، بر اساس 40 ساعت کار در هفته و حداکثر درآمد ماهانه 70000 درهم یا بیشتر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ،درآمد در شهر های امارات با داماک گروپ، در ارتباط باشيد.

راس الخیمه: 420.571 درهم

دبی: 288.236 درهم

ابوظبی: 286.241 درهم

العین: 277.732 درهم

 شارجه: 196.945 درهم

 الفجیره: 189.400 درهم

 الرویس: 111.500 درهم

همانطور که از آمار و ارقام بالا متوجه می شوید، امارات متحده عربی، دارای یکی از پیشرفته ترین اقتصاد های جهان می باشد.

درآمد حاصل از فروش نفت، این کشور را از یک امیرنشین ساده به یک کشور مدرن با استانداردهای بالای زندگی، نظام آموزشی پیشرفته و زیربناهای خوب تبدیل کرده است. هم اکنون شهر دبی از نظر اقتصادی در سطح بسیار خوبی قرار دارد؛ چرا که این شهر درآمد ناشی از نفت و گاز را سرمایه‌گذاری نموده و دبی را تبدیل به یک مرکز توریستی تجاری کرده است.

اقتصاد امارات که دومین اقتصاد بزرگ جهان عرب به شمار می‌آید، طی چند سال گذشته با تحولات مختلفی روبه‌رو بوده است. در این راستا رشد مبادلات تجاری امارات با کشورهایی نظیر ژاپن، مالزی و … حکایت از تلاش ابوظبی برای تحکیم جایگاه اقتصادی خود در میان مناطق مختلف دارد.

درآمد دبی در سال گذشته:

تجارت دریایی:20 میلیارد دلار

15 میلیون جهان گرد با درآمد 30 میلیارد دلار

فرودگاه بین المللی دبی :27 میلیارد دلار

420 هزار پرواز در 24 ساعت

88 میلیون مسافر

جمع:77 میلیارد دلار

درآمد در دبی با خرید ملک

اگر از افرادی که مدت طولانی در دبی زندگی کرده‌اند سوال کنید، حتما به شما خواهند گفت که این شهر در گذشته بسیار ارزان تر از امروز بوده است. آن‌ها حتما به شما خواهند گفت که چگونه جوانانی از کشورهای مختلف به امید کسب درآمد و پس‌انداز به دبی آمده و به کار مشغول شده‌اند. اما پس از ۱۵ یا حتی ۲۰ سال هنوز نتوانسته‌اند پس‌اندازی داشته باشند و برنامه‌هایی که برای کسب درآمد داشتند هنوز عملی نشده است.اما امروزه این شرایط پابرجا نیست.

شما مي توانيد از طریق داماک گروپ damac درآمد های بالایی کسب کنید .داماک damac با مشاوران و متخصصان مجرب خود بهترین راهنما برای شما می باشند. گروه املاک داماک damac با سال ها تجربه درخشان و ارائه خدمات، بهترین راهنمای شما با خرید املاک لوکس  از طریق اجاره و خرید و فروش برای کسب درآمد دلاری و درهمی می باشد.

با داشتن درآمدهای بالا در دبی رویاهای خود را عملی کنید .

مطالب مشابه:

شرایط سرمایه گذاری در دبی

شرایط زندگی و اقامت در دبی

مطالب مشابه