مقالات / حیات وحش دبی

حیات وحش دبی

شاید برایتان عجیب باشد که شهر دبی با آب و هوایی گرم و خشک، چگونه می تواند مشابه کشورهای دیگر جهان، تمامی گونه های جانوری را گردآوری کند؟

“داماک برترین سایت املاک دبی”، شما را با حیات وحش بی نظیر شهر دبی آشنا می کند:

1.اصطبل های التمیمی

اصطبل های التمیمی یک مزرعه کاملا خصوصی است و مرکز آموزشی نیز محسوب می شود. این مکان ، در نزدیکی صحرای شارجه واقع شده است که بر خلاف انتظار، جایی فوق العاده به حساب می آید ؛ زیرا در این محل کودکان و بزرگترها می توانند با انواع اسب ها ، در نژاد ها و شکل های مختلف بازی کنند.

 امکاناتی برای سوارکاری، غذا دادن به حیوانات و همچنین یک کافه و مکانی برای پیک نیک نیز در این محل، تعبیه شده است.

2.باغ وحش العین

باغ وحش العین مکانی شاد و مفرح برای جمع های خانوادگی است، که فعالیت خود را از سال 1968 آغاز کرده است. مجموعه ای بسیار بزرگ، که انواع حیوانات از زرافه گرفته تا چندین نوع گربه ی وحشی؛ که در نهایت به 184 گونه ی مختلف می رسد ، در خود جای داده است. این باغ وحش در پایین کوه جبل حفیت واقع شده است.

3.پارک صحرایی شارجه

شارجه یکی از پربازدید ترین شهرهایی است که در سفر به دبی، گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند. این مکان یک پارک صحرایی بسیار بزرگ است که حیوانات در آن نگه داری می شوند. درواقع این مکان تنها باغ وحش سرپوشیده در خاورمیانه است که بر اساس گونه حیوانات ، به بخش های مختلف تقسیم شده است. همچنین در این مجموعه یک موزه ی تاریخی طبیعی و یک موزه ی گیاه شناسی نیز واقع شده است.

4.سافاری دبی

در ابتدا باید گفت که این سافاری را با سافاری صحرا اشتباه نگیرید. این مکان یک باغ وحش بزرگ و زیبا است که حیوانات به طور آزادانه در آن به گشت زدن می پردازند و شما نیز می توانید با ماشین های مخصوص به دیدنشان بروید. این منطقه با نام های مختلف ، تقسیم بندی شده که نشان دهنده حیواناتی از اقصی نقاط جهان می باشد و از نظر محیطی نیز نزدیک به همان منطقه ساخته شده اند.

5.سیاره سبز

سیاره سبز مجموعه ای بسیار متفاوت در دبی است که در آن می توانید به دیدن خزندگان، پرندگان، پستانداران و جانوران دریایی بروید. بزرگترین درخت مصنوعی جهان در این مکان واقع شده، درختی که ریشه هایش در یک رودخانه مصنوعی بوده که در آن چندین نوع ماهی و جانوران آبزی زندگی می کنند. این بنا به شکلی هوشمندانه ساخته شده است و جزو جدیدترین جاذبه های گردشگری شهر دبی به حساب می آید.

شرکت داماک بزرگترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه :

جاذبه های گردشگری دبی

جاذبه های زیست محیطی دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه