مقالات / دبی کجا اقامت کنیم؟

دبی کجا اقامت کنیم؟

دبی یک مقصد خاورمیانه هیجان انگیز است، اما ممکن است، برای شما سخت باشد که تصمیم بگیرید در کجای دبی اقامت داشته باشید. شما دو گزینه اصلی دارید: یا در مرکز شهر یا در نزدیکی مارینا و ساحل قرار بگیرید. جاذبه هایی مانند Burj Khalifa بلندترین ساختمان جهان، در مرکز شهر دبی واقع شده است و اکثر نقاط دیدنی در همین منطقه می باشد. منطقه اطراف دبی مارینا، مناظره زیبایی از دریا دارد و برخی از بهترین مرکزهای خرید در اینجا قرار دارد و ساحل جمیرا مقصد ساحلی امارات است. دبی همچنین یک مکان با یکی از پایین ترین نرخ های جرم و جنایت گردشگری در جهان است. خانواده ها با کودکان خود می توانند در اواخر شب در کنار ساحل، بدون هیچ نگرانی قدم بزنند و شناگران در این ساحل، بدون هیچ نگرانی کیف های خود، تلفن ها و کیف پول را در ساحل جا می گذارند و به شنا می روند.

برای یک قیمت مناسب در کجا اقامت داشته باشیم؟

برای بهترین قیمت تور دبی، شما باید فکر مناطق ساحلی و نمای برج های بزرگ را فراموش کنید. منطقه Al Barsha، که در بین دبی مارینا و مرکز دبی و در کنار جاده شیخ زاید قرار دارد، با بسیاری از هتل های مختلف، مستقل و از برندهای محبوب پر شده است. هتل Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road دقیقا در بین دبی مارینا و مرکز دبی و ساحل جمیرا قرار گرفته است. این هتل در منطقه ای قرار گرفته است که پر از برج های زیبا و خیره کننده است و اگر به رستوران هتل (پشت بام) در طبقه 43 بروید، منظره زیبایی از این برج ها و منطقه Al Barsha خواهید داشت.

Conrad Dubai ( نام تجاری برند لوکس هیلتون ) است که در نزدیکی Mall of Emirates قرار دارد، درست در جاده شیخ زاید. این محل همیشه نرخ عالی دارد و اغلب ارزان تر از هتل های برند هیلتون در مناطق دیگر است.

اگر می خواهید به ساحل نزدیک باشید، کجا اقامت کنید؟

ساحل جمیرا، به طور اختصاری JBR می باشد ، منطقه ساحلی مایل ها از سواحل سفید و شنی و آب گرم و آب دور است.

The DoubleTree by Hilton Hotel Dubai – Jumeirah Beach در اصل به عنوان یک آپارتمان لوکس ساخته شده است و واحدهای بزرگ آن اغلب تا سه خوابه هم می باشد.

چندین قدم پایین تر از ساحل و هتل DoubleTree، هتل Hilton Dubai The Walk کمی بیشتر لوکس، امکانات بیشتر و گزینه های بیشتر رستوران ( هتل دارای 12 رستوران مختلف ) است. این هتل دارای یک ساحل خصوصی است و مهمانان می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

هتل Sheraton Jumeirah Beach Resort، یک مجتمع بزرگ و مجلل ساحلی است که امکانات شیک و تازه طراحی شده، محل عالی و انواع ورزش های آبی را ارائه می دهد.

برای یک گزینه رمانتیک، نمادین، کلاب ساحلی لوکس Nikki Beach، هتل خودش به نام Nikki Beach Resort & Spa دبی در Pearl Jumeirah است. Pearl Jumeirah شبه جزیره ای مصنوعی، درست در کنار ساحل جمیرا و نزدیک پالم، اخیرا ساخته شده است.

البته هتل های Five Palm Jumeirah، Amaj Rotana در برخی از زمان های سال بسیار قیمت های مناسبی را ارائه می دهند.

 Business Bay کجاست؟

در واقع یک شهر جدید در دبی بوده که در مرکز شهر دبی در امتداد خیابان شیخ زائد ودر مجاورت بلندترین برج جهان (برج دبی) واقع شده است. انتظار می رود که Business Bay یک مرکز عظیم تجاری در اقتصاد رو به رشد دبی باشد. این ابتکارجدید با تحت پوشش قرار دادن مساحت 64 میلیون فوت مربع دارای تسهیلاتی از قبیل برجهای اداری و مسکونی با محوطه سازی زیبا بوده و در میان شبکه ای از اتوبانها ، خیابانها و کانالها قرار گرفته است.

فضای آن به گونه ای طراحی خواهد شد که به عظمت این پروژه می افزاید و محیطی بی نظیر را برای تجارت در سراسر دنیا مهیا می سازد.

احتمال می رود که این پروژه شمار بسیاری از شرکتهای تجاری منطقه ای و بین المللی را به سود خود جذب کند و علاوه بر این از قوانین و مقررات تجاری و دوستانه ای برخوردار است که رونق و ثبات تجاری را به منطقه فرا می خواند. این پروژه در سال 2010 به اتمام می رسد.

یک منطقه تجاری مرکزی است که در دبی امارات متحده عربی در دست ساخت است . این پروژه شامل آسمان خراش های بی شماری است. بیزینس بی دارای 240 ساختمان به بالا خواهد بود که شامل پیشرفت های تجاری و مسکونی است. زیرساخت های بیزینس بی در سال 2008 تکمیل شده است و انتظار می رود کل توسعه بین سال های 2012-2015 به اتمام برسد. Business Bay بخشی از دیدگاه مقام والای وی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، معاون رئیس جمهور امارات، نخست وزیر، وزیر دفاع و حاکم دبی است. Business Bay یک شهر جدید در شهر دبی خواهد بود و به عنوان یک خوشه تجاری، مسکونی و تجاری در امتداد بخش جدیدی از نهر دبی که از راس الخور تا جاده شیخ زاید امتداد می یابد ساخته می شود. با مساحت 64،000،000 فوت مربع (5،900،000 متر مربع)، پس از اتمام آن، از برج های اداری و مسکونی که در باغ های محوطه سازی با شبکه ای از جاده ها، مسیرها و کانالها مستقر شده اند، تشکیل می شود. این شهر به پایتخت تجاری منطقه و همچنین یک شهر آزاد تبدیل خواهد شد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";