مقالات / پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

یکی از بزرگ ترین و مدرن ترین شهر های جهان ، دبی است. پارک آبی وایلد وادی در خیابان جمیرای این شهر قرار دارد و هر ساله میلیون ها مسافر برای گذراندن لحظاتی هیجان انگیز و به یاد ماندنی ، این پارک جذاب را انتخاب می کنند.

داماک در این مقاله ، شما را با این پارک پر طرفدار و محبوب که در شهر زیبای دبی، با حال و هوایی هیجان انگیز وجود دارد آشنا می‌کند.

 پارک آبی وایلد وادی،گواهینامه ها و استاندارد ها

پارک آبی وایلد وادی دبی در سطح بین المللی بسیار مطرح و معروف است و دارای استانداردهای جهانی است. این پارک جوایز بسیار مختلفی را دریافت کرده است و یکی از بهترین انتخاب ها برای گذراندن لحظات به یاد ماندنی و هیجان انگیز، در شهر زیبای دبی محسوب می شود. از مهم ترین جوایز و گواهینامه های این پارک باید به موراد زیر اشاره کرد:

  1. گواهینامه ایزو
  2. جایزه گلد کوالیتی دبی
  3. بهترین پارک آبی خاورمیانه

در کل با نگاهی به جوایز و تائیدیه های این پارک ، اعتماد جهت ایمنی و رعایت کلیه موارد امنیتی برای این مجموعه به چشم می‌خورد که همین موضوع باعث شده تا  مخاطب را  در سطح جهانی جذب کند.

امکانات تفریحی هیجان انگیز در پارک وایلد وادی

  برج سورج

این سرسره را باید با تیوب های به صورت دونفره سوار شد، و برای استفاده از آن نیاز به یک همراه دارید. در برج سورج شما بارها در پیچ های مختلف چرخانده‌ شده می‌شوید و در آخر به درون یک استخر بزرگ پرتاب می شوید.

سرسره سقوط آزاد

سرسره سقوط آزاد یکی از مفرح ترین و هیجانی ترین سرسره های آبی است که ریسک و هیجان بسیار بالایی دارد. افراد با بیماری هایی همانند : ناراحتی های قلبی و بیماری های مشابه نداشته باشند ، می توانند از این وسیله تفریحی هیجان انگیز استفاده کنند.

مستر بلسترز

مستر بلسترز همانند یک ترن با پیخ وخم است که به صورت تک نفره و هم به صورت دو نفره می توان از آن استفاده کرد.

قایق و دریاچه یوها

این مجموعه مختص کودکان طراحی شده است که می توانند در این فضا به همراه خانواده به تفریحات متناسب سن خود بپردازند.

حضور والدین در این مکان به منظور نظارت بر کودکان الزامی است  و خود کودکان اجازه استفاده از این وسایل را ندارند. تنوع وسایل بازی در این قسمت نسبت به سایر پارک های آبی بیشتر می باشد و بیش از 100 وسیله بازی در این قسمت وجود دارد.

در پایان به این نکته توجه کنید که کلیه قوانین برای استفاده از وسایل بازی در پارک آبی وایلد وادی برای حفظ سلامت شما بوده و قبل از استفاده حتما با قاعده بازی با وسایل، بیشتر آشنا شوید.

موارد مشابه:

جاذبه های گردشگری دبی

جاذبه های زیست محیطی دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";