مقالات / موزه اتحاد دبی

موزه اتحاد دبی

برخلاف تصور همگان، موزه ها بهترین مکان های تفریحی هر شهر در دنیا محسوب می شوند. موزه ها می توانند با روایت داستان‌ها و تاریخچه هر یک از اشیا، ساعت ها ذهن افراد را به خود مشغول کنند. قصه هایی که در عین واقعیت ما را به زمان های گذشته خواهند برد و با تاریخ سرزمین ها آشنا خواهند کرد. موزه ها همواره یکی از جاذبه های توریستی به شمار می روند. یکی ازمعروف ترین و مهم ترین موزه های دبی است، موزه اتحاد به عنوان خانه اتحادیه نیز نامیده می شود. موزه اتحاد دبی ، مکانی است که داستان تولد امارات را بیان می کند.

داماک ، ابر سازنده املاک جهان ، موزه اتحاد دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

موزه ی تاریخی اتحاد ، در کنار سواحل دبی درست جایی که امضا تاریخی اتحادیه عرب صورت گرفته ، واقع شده است. موزه اتحاد، میراثی از کشور امارات متحده عربی را در زمینه های مختلف همچون: اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، علمی و نظامی جمع آوری، نگهداری و در معرض نمایش قرار می دهد. غرفه ورودی روی یک استخر قرار گرفته ، منحنی های پارابولی آن نشان دهنده پوستری است که بر اساس آن توافق نامه متحدین نوشته شده و ستون های طلایی آن، نشان دهنده قلم هایی است که در این سند امضا شده است.

در موزه اتحاد دبی سند تاریخی ۱۹۷۱ مبنی بر شکل‌گیری امارات متحده‌ی عربی قرار دارد و بیانگر فرهنگ و تاریخچه‌ی غنی مردم این کشور می باشد. همچنین بخش اعظم این موزه زیر زمین قرار دارد که شامل: گالری‌های دائمی و موقت، سالن‌های نمایش، فضای رویدادها و بخش بایگانی می‌شود . اشکال متفاوت بازتاب نور و نورپردازی وسیع فضای زیرزمینی، در نهایت باعث شده تا Union House به شکل دایره دیده شود که محل برگزاری جشن های مختلف نیز می باشد. سالن مهمان نیز دوباره بازسازی شده که محل حضور هفت عضو هیئت مذاکره‌ی اماراتی بوده است. علاوه بر بازدید از این موزه می توانید از امکانات رفاهی این مجموعه نیز استفاده کنید. برای مثال :کافه ای که در این مکان قرار دارد، شیرینی های شگفت انگیز و بستنی معروف شیر شتر را سرو می کند، که شما می توانید آنها را برای دوستان و خانواده خود، به عنوان سوغات خریداری کنید! این موزه در خیابان جمیرا دبی واقع شده است و از طریق مترو و سپس با تاکسی می توانید به آن برسید. همچنین نزدیک ترین ایستگاه مترو به این مجموعه ،ایستگاه مترو مرکز تجارت جهانی است.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

موزه دبی

موزه آینده دبی

موزه ای با طعم قهوه

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه