مقالات / بیمه مسافرتی دبی

بیمه مسافرتی دبی

بسیاری از افراد تعریف درستی از بیمۀ مسافرتی ندارند و برداشت‌های مختلفی از آن می‌کنند. بیمۀ مسافرتی در اصل برای حفاظت مالی در برابر وقایع غیرمنتظره‌ای طراحی شده که ممکن است در طول سفر اتفاق بیفتد.فرقی نمی کند، که شما یک سفر چند روزه به کشور امارات متحده عربی برای حضور در نمایشگاه توریسم و گردشگری دبی در پیش دارید و یا برای سفری بلند مدت برنامه ریزی کرده اید؛ در هر دو حالت بیمه مسافرتی شما را تحت پوشش قرار می دهد. داشتن بیمه مسافرتی امری حیاتی است، چرا که در صورت نداشتن بیمه در سفر، مسافر مجبور می شود که هزینه های یک درمان جزئی یا یک جراحی کوچک را جبران نماید که این امر به نوبه خود می تواند هزینه های گزافی را بر دوش مسافر بگذارد.

داماک، ابر سازنده املاک و صنعت ساختمان در جهان ، بیمه مسافرتی دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

توضیح بیشتر در این باره

برای هر نوع سفر کاری، پزشکی، گردشگری یا سفرهایی که به ویزای شینگن نیاز دارند، بیمه مسافرتی خاصی وجود دارد. شرکت های مختلفی در ایران، خدمات و امکانات بیمه مسافرتی ارائه می دهند. بیمه نامه عبارت است از: پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه شده، که پس از شروع سفر به خارج بروز نموده و یا عارضه ناگهانی و غیر قابل پیش بینی که ابتلا به آن یا آغاز آن، پس از شروع سفر به خارج بوده است. به صورت کلی، بیمه مسافرتی زیان وارد شده به شما در سفر را جبران می‌کند. اگر در سفر دچار مشکل جسمی و بیماری شوید، هزینه درمان آن با توجه به قیمت بالای ارز، برای شما بسیار گران تمام می‌شود. به همین خاطر اگر بیمه باشید این هزینه توسط شرکت بیمه پرداخت می‌شود. مدت‌زمان بیمه مسافرتی به انتخاب مسافر تعیین می‌شود.

 مسافر می‌تواند این بیمه را از یک تا 5 روز برای یک سفر و تا بازه زمانی یکساله، برای تمامی سفرهای خود در سال تهیه کند. توجه داشته باشید که هنگام ارائه بیمه ‌نامه خود به سفارت، سفارت به تعداد روزهای اعتبار بیمه توجه می‌کند و تاریخ اعتبار ویزای شما را بر اساس آن تعیین می‌کند.همچنین  بیمۀ سفر،سالانه برای مسافرانی طراحی شده که چندین سفر طولانی در طول یک سال دارند. حداکثر طول این سفرها از ۳۰ تا ۳۶۵ روز بسته به خط مشی بیمه است؛ پس توجه داشته باشید که اعتبار بیمه شما، متناسب با تعداد روزهایی که قصد سفر دارید، می باشد. شما می‌توانید تمام مراحل خرید بیمه مسافرتی کشورامارات متحده عربی را به کارگزار بیمه بسپارید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین ابر سازنده ملک جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

مالیات کشور امارات

متوسط حقوق و درآد در امارات

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه