مقالات / سوئیت های دبی

سوئیت های دبی

فضایی شبیه آپارتمان با اتاق نشیمن جداگانه، یک یا دو اتاق خواب، سرویس بهداشتی و نیز فضای جداگانه ای برای غذاخوری است. در بیشتر این سوئیت ها اتاق نشیمن و اتاق های خواب به وسیله یک پارتیشن یا در، از هم جدا شده اند. این نوع سوئیت های دبی بسیار مرسوم بوده و مورد علاقه خانواده هایی هستند که با فرزندان خود سفر می کنند. البته زوج هایی که با یکدیگر سفر می کنند هم به این نوع سوئیت ها تمایل زیادی نشان می دهند.

انواع سوئیت های دبی 

  • جونیور سوئیت:

 جونیور سوئیت ها کوچک تر از سوئیت های معمولی هستند. مهم ترین ویژگی آنها هم این است که معمولا بین اتاق های خواب و اتاق نشیمن هیچ پارتیشن یا حائلی وجود ندارد. به علاوه این سوئیت ها اتاق های نشیمن کوچکی دارند که در حقیقت به اتاق خواب اضافه شده و از اتاق غذاخوری هم خبری نیست. مزیت جونیور سوئیت ها این است که قیمت آنها از سوئیت های معمولی پایین تر بوده؛ اغلب کاناپه های تخت شویی با قابلیت جای دادن تعداد بیشتری مهمان را در خود دارند.

  • سوئیت مسکونی:

 این نوع سوئیت ها به معنای واقعی کلمه تمام مبله هستند. در سوئیت های مسکونی شما نه تنها یک اتاق نشیمن جداگانه دارید، بلکه فضاهای دیگری هم در اختیار دارید؛ از جمله اتاق غذاخوری و یک یا دو سرویس بهداشتی. برخی سوئیت ها همچنین یک بارِ کوچک، آشپزخانه مجهز، ماشین لباسشویی و نیز پاسیو و تراس را در خود جای داده اند.

  • سوئیت پرزیدنتال:

 بدون شک بهترین سوئیت در هر هتلی سوئیت پرزیدنتال است. البته بیشتر هتل ها تنها چند باب سوئیت پرزیدنتال یا پنت هاوس برای مهمانان در نظر می گیرند. این نوع سویئت ها معمولا در بالاترین طبقات هتل قرار گرفته و همه چیز در آنها از معماری و سبک تا امکانات، شیک و مجلل است. نمای فوق العاده، امکانات بهداشتی پیشرفته، وان های لوکس در حمام هایی که شباهت زیادی به اسپا دارند، اتاق نشیمن وسیع، اتاق خواب و اتاق غذاخوری، ورودی مجلل، تراس شخصی و گاهی حتی پیشخدمت اختصاصی در این سوئیت ها انتظار مهمانان را می کشند.

  • سوئیت کانکتد:

ترکیب بندی سوئیت های کانکتد به این شکل است که بیشتر از یک اتاق خواب به اتاق نشیمن سوئیت وصل شده اند. در بعضی از این سوئیت ها همچنین یک سوئیت به سوئیت دیگر وصل می شود. بیشتر سوئیت های هتل از یک اتاق یا سوئیت پیوسته تشکیل شده اند که ورودی اختصاصی دارند. متأسفانه از آنجایی که سیستم رزرواسیون هتل ها قدیمی شده، این اتاق ها و سوئیت های به هم پیوسته را باید جداگانه رزرو کرد. این نکته را هم باید اضافه کرد که سوئیت کانکتد چیزی شبیه یک سوئیت معمولی با اندازه بزرگ است که بیشتر از یک اتاق خواب دارد و کمی ارزان تر است.

بهترین سوئیت های دبی کدام است؟

شاید بهتر باشد این سوال را طور دیگری مطرح کنیم: بهترین سوئیت های دبی برای من کدام است؟ چرا که پاسخ این سئوال تا حد زیادی بستگی به بودجه و نیازهای شما دارد. برای مثال یک سوئیت معمولی با یک اتاق خواب برای خانواده هایی که با نوزاد خود سفر می کنند، گزینه ایده آلی به نظر می رسد. در واقع آنچه این خانواده ها می خواهند یک درب است که بین اتاق نشیمن و اتاق خواب قرار بگیرد. اما مهمانان لوکس پسند بیشتر سوئیت های پرزیدنتال یا کانکتد را می پسندند.

بهترین زمان برای رزرو سوئیت در هتل کِی است؟

به ندرت پیش می آید که قیمت سوئیت های یک هتل با نزدیک شدن به زمان سفر، پایین بیاید. در حقیقت همانطور که پیشتر در مطلب چه زمانی هتل رزرو کنیم نیز گفتیم، قیمت ها از فصل سفر تأثیر می پذیرند. با این حساب تعطیلات عید، بهار، تابستان و دیگر روزهای تعطیل که تقاضا بالاست، باید منتظر قیمت بالای سوئیت های هتل باشید. از سوی دیگر اگر در حال سفر گروهی یا با خانواده هستید، سوئیت گزینه خوبی برای شما است.

مشاوره با داماک گروپ

توصیه می کنیم برای رزرو هتل به صفحه هتل های شهر مورد نظر خود در داماک گروپ  بروید. گزینه جستجو را بر اساس ظرفیت قرار دهید تا زودتر به نتایج دلخواه خود برسید. اگر به دنبال سوئیت های دبی هستید، در معرفی هتل به نوع واحد اقامتی اشاره شده؛ آن را به دقت بخوانید و ویژگی ها را خوب به خاطر بسپارید. نکته ای که نباید از قلم بیندازید این است که انتخاب سوئیت به معنای آن نیست که همه چیز قرار است مطابق خواست شما پیش برود. پس نظرات کاربران و تجربه های اقامتی آنها را هم بخوانید تا شانس اقامت مطلوب بیشتر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";