مقالات / مرکز خرید میدان دبی؛ بزرگترین مرکز خرید آینده جهان

مرکز خرید میدان دبی؛ بزرگترین مرکز خرید آینده جهان

در حال حاضر مرکز خرید “دبی مال” که بزرگترین مرکز خرید جهان است در شهر دبی واقع شده است، اما به نظر می رسد که این مجموعه عظیم چندان دولت مردان این شهر را خشنود نکرده است که به دنبال ساخت یک مرکز خرید بسیار مجلل و لوکس هستند.

“داماک برترین سایت املاک دبی”، بزرگترین مرکز خرید آینده جهان را به شما همران گرامی معرفی می کند:

معرفی مرکز خرید میدان دبی

این مرکز خرید، میدان دبی یا Dubai Square نام دارد که قرار است بزرگترین مرکز خرید جهان باشد و همه برند های معتبر جهانی در آن به عنوان یک فروشگاه واقع شوند.

مرکز خرید میدان دبی، دارای یک محیط روباز و یک محیط مسقف است که مجموع مساحت آنها به بیش از 2.6 میلیون متر مربع می رسد. این جاذبه گردشگری بی نظیر قرار است تا سال2021 موجب جذب بیش از 20 میلیون گردشگر به شهر دبی شود و سالانه درآمدی حدود 41 میلیارد داشته باشد. به همین علت باید راه حل های خلاقانه ای برای مدیریت و موفقیت این مرکز خرید عظیم در نظر گرفته شود. این امر به این معناست که هوش مصنوعی به شیوه ای در اداره این مرکز خرید به کار گرفته شود که موفقیت آمیز باشد این کار تنها در اتاق فکر های شرکت های فناوری و دانشگاه های پیشرو آزمایش شده است، و تا کنون در هیچ کجای دیگر جهان آزمایش نشده است.

یکی از اقداماتی که در این مرکز خرید صورت می گیرد این است که برای اولین بار در جهان، یک فروشگاه لباس احداث می شود که با مشارکت برند های معتبر جهانی قصد دارد برای نخستین بار، لباس های مورد نظر مشتریان را به صورت سه بعدی برایشان پرینت کند. در این جاذبه گردشگری قرار است یک موزه مد و لباس و آینه های تعاملی به کار گرفته شود، تا خریداران لباس بتوانند از هوش مصنوعی برای سفارش و انتخاب خود بهره ببرند.

در طبقه همکف مرکز خرید میدان دبی قرار است فضای بسیار گسترده ای برای رویدادهای فرهنگی تعبیه شود. همچنین این مرکز خرید قرار است چندین ورودی و خروجی در خیابان و کوچه های مختلف داشته باشد تا دسترسی به آن برای عموم راحت باشد. 

بیش از 200 هزار نفر از شهروندان چینی در حال حاضر در کشور دبی ساکن هستند و سالیانه صدها هزار گردشگر چینی به امارات متحده عربی سفر می کنند. به همین علت سازندگان این مرکز خرید تصمیم گرفته اند که بزرگترین محله چینی های خاورمیانه را در این مرکز خرید تاسیس کنند.

این سازه عظیم قرار است با همکاری دو شرکت معتبر Emaar Properties و Dubai Holding ساخته شود. طراحان این سازه برای طراحی این مرکز خرید، از تپه های بورلی هیلز در لس آنجلس، شانزه لیزه در پاریس، خیابان های آکسفورد و ده ها جاذبه گردشگری دیگر در جهان الهام گرفته اند.

سخن آخر

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";