مقالات / اسکای دایوینگ دبی

اسکای دایوینگ دبی

دبی شهری پر از هیجان و اتفاق های خوب فراموش نشدنی است، که می تواند یک مقصد دلپذیر برای مسافرت شما و خانوادتان باشد.یکی از این سرگرمی های مهیج، پرش از بلندترین ارتفاع موجود به همراه چتر نجات است که به آن اسکای دایوینگ می گویند ، که بدین وسیله سفری کوتاه در آسمان را آغاز می کنید. معمولا اسکای دایوینگ های دبی در کنار پالم جمیرا و دبی مارینا قرار دارند.

داماک،ابر سازنده املاک در جهان ،اسکای دایوینگ هیجان انگیز دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

همه چیز درباره پرواز با اسکای دایوینگ دبی

چتربازی در دبی زمانی آغاز شد ،که ناصر النیادی در سال ۲۰۱۰ تونل بادی ساخت و بلافاصله بعد از آن با استفاده از یک هلیکوپتر، آموزش پرش از ارتفاع را آغاز کرد. این تفریح هیجان انگیز ، دیدن پالم جمیرا و اقیانوس و شیرجه زدن به سمت زمین، قطعا آدرنالین بدن شما را به بالاترین حد ممکن می برد. منظره های زیبای پالم، برج العرب یا رمل های بیابان دبی، خاطراتی را در ذهن شما ایجاد خواهند کرد که یک عمر به یاد خواهید داشت.

شما می توانید خلاقیت به خرج دهید و پرش های متنوعی را انجام دهید حتی از زیپ لاین هم استفاده کنید. یادتان باشد برای امتحان کردن چنین تفریح هیجان انگیزی، باید حتما از قبل، در مرکز اسکای دایوینگ پالم جمیرا، آموزش ببینید. یک جلسه کوتاه و توضیحی موثر توسط مربی اسکای دایوینگ برگزار می شود، سپس با هواپیما پرواز می کنید. قبل از پرش ، طناب مهار، کلاه و عینک ایمنی نیز به شما داده می شود. لازم به ذکر است که،اسکای دایوینگ برای مبتدی ها هم جذاب و مهیج است و لازم نیست که تسلط کافی بر آن داشته باشید. زمانی که هواپیما صعود می کند و به ارتفاع حدود ۱۳۰۰۰ فوتی می رسد، از هوپیما خارج می شوید و سقوط آزاد را برای ۶۰ ثانیه تجربه می کنید، سقوطی بی نظیر، احساس بی وزنی مطلق و هیجان بی وصف !

یکی از نکات قابل توجه این است که، این فعالیت یکی از جاذبه های گردشگری دبی به شمار می رود،که به علت هیجان زیادی که دارد، برای افراد بیمار که سابقه ناراحتی قلبی و فوبیا دارند اصلاً توصیه نمی شود.

ورود چه افرادی به اسکای دایوینگ مجاز است؟

ورود بانوان زیر 90 کیلوگرم و آقایان زیر 100 کیلوگرم و افراد 18 الی 60 سال ( به شرط سلامت کامل) مجاز می باشد، لازم است برای انجام این پرش لباسس ورزشی مناسب به تن داشته باشید و پاسپورت نیز همراهتان باشد.همچنین ورود خانم های  باردار ممنوع است.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

بانجی جامپینگ دبی

باشگاه گلف امارات

باشگاه سوارکاری و چوگان در امارات

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه