مقالات / اسکی دبی

اسکی دبی

از هیجان انگیزترین تفریحات در دبی می توان به پیست اسکی دبی اشاره کرد . پیست دبی در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده است و از همان سال به یکی ازجذاب ترین مکان های تفریحی دبی تبدیل شده است . این پیست سر پوشیده در دبی مال قرار دارد و توجه بسیاری ازمردم بومی و توریست ها را به خود جلب کرده است. قابل ذکر است که بودجه اولیه برای ساخت پیست اسکی دبی ، چیزی حدود ۲۷۲ میلیون دلار بوده است.

داماک برترین سایت املاک دبی، این پیست هیجان انگیز را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

ویژگی های پیست دبی مال

طول این پیست اسکی ۴۰۰ متر و ارتفاع آن ۸۵ متر ( تقریباً معادل یک برج ۲۵ طبقه) می باشد، مساحت این پیست اسکی به 4,500 متر مربع می رسد.همچنین دارای ۵ مسیر اسکی سواری است  و سرخوردن روی برف یا تیوب سواری و یخ نوردی از بهترین تفریحات موجود در این پیست اسکی به شمار می روند. گنجایش این سالن نیز به ۱۵۰۰ نفر می رسد. یکی از نکات جالب پیست اسکی دبی، امکان اجاره وسایل کامل اسکی و اسنوبرد است . همچنین این پیست ، برای همه سنین تفریح متناسب دارد و به شکلی طراحی شده که برای کودکان نیز سرگرمی با هیجان کمتر،موجود است. از دیگر بخش های جذاب و سرگرم کننده  ، بازدید از پنگوئن ها است ، که پیشنهاد می کنیم تماشای آن را از دست ندهید.

دمای هوا در پیست اسکی سرپوشیده دبی همواره 4-درجه سانتی گراد نگهداشته می شود. 28 رستوران و 2 کافه در این مجموعه وجود دارد. پیشنهاد من به شما ،نوشیدن یک هات چاکلت خوش طعم در این پیست است.

اصلی ترین بخش این پیست

سطح شیب دار از اصلی ترین بخش های پیست اسکی به شمار می آید. به آن slop (اسلاپ) نیز می گویند. در این بخش مربی هایی هستند که به کسانی که شرایط اولیه ندارند ، آموزش می دهند. برای ورود به این قسمت لازم است که در حد معمولی اسکی بدانید تا اجازه ورود به شما داده شود. در این بخش از پیست می توانید اسکی یا اسنو بورد را امتحان کنید، مطمئن باشید از امتحان آن پشیمان نمی شوید.

پارک برفی

این قسمت از این مجموعه را هرگز فراموش نمی کنید ، . پارک برفی دبی ،اولین پارک برفی دنیا به شمار می رود و وسعت آن حدود ۳۰۰۰ متر مربع می باشد. با ورود به این بخش با محیطی بزرگ که پوشیده از برف است روبه رو خواهید شد. برف بازی در این بخش یکی از جذاب ترین فعالیت ها برای شما و دوستانتان خواهد بود.

امیدواریم این مقاله مورد قبولتان واقع شود و این تفریح لاکچری و مهیج را، از دست ندهید .

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

شهر شناور دبی

شهر کودکان دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه