مقالات / صفا پارک دبی

صفا پارک دبی

پارک محبوب صفا، پارکی ایده آل برای به آرامش رسیدن می باشد ، چرا که شنیدن صدای طبیعت روز به روز سخت‌تر می‌شود. البته منظورمان آن صدایی است که بدون آلودگی صوتی شهرها، ماشین‌ها و انسان ها باشد. امروزه مکان های خیلی اندک در دنیا باقی مانده که بکر باشد و بتوان صدای خالص طبیعت را در آنها شنید، اما یکی از این مکان ها، صفا پارک دبی است .نظیرآرامش این پارک را، به سختی در پارک های دیگر پیدا می کنید. همچنین این پارک ، بهترین گزینه برای فعالیت هایی مانند: پیک نیک، باربیکیو و یا بازی کریکت است. صفا پارک دبی در سال 1975 در زمینی به مساحت 150 هکتار، احداث شد. پارکی محلی است که در خیابان شیخ زاید در شهردبی قرار دارد و از قدیمی ترین پارک های دبی محسوب می شود.

ویژگی های صفا پارک دبی

یکی از ویژگی های بسیار خوب این مجموعه این است که، شهرداری بخشی از پارک صفا دبی را مخصوص خانم ها و کودکان برای رعایت آداب و رسوم و سنت های حاکم در جامعه اختصاص داده است. منطقه بانوان با تمام امکانات عمومی تامین شده و توسط حصار فلزی در سه ورودی احاطه شده است. در این پارک بی نظیر، سه دریاچه‌ی بسیار زیبا وجود دارد. همچنین بیش از ۲۰۰ نوع پرنده‌ی مختلف و ۱۶۹۲۴ نوع درخت و بوته به چشم می‌خورد. بیشتر از 80 درصد از فضای پارک با چمن سبز پوشیده شده است. می‌توانید منظره‌ای زیبا و وسیع از پارک را تصور کنید. آبشاری نیز از بالای این تپه به پایین می‌ریزد و آب آن به بزرگ‌ترین دریاچه وصل می‌شود. در این پارک یک مرکز سرگرم کننده کوچک وجود دارد که شامل ، زمین فوتبال، زمین تنیس و یک دریاچه می باشد، که می توان در آن از قایق سواری نیز لذت برد. همچنین دوچرخه سواری از دیگر امکانات و تفریحاتی است که در پارک صفا برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. اگر شما نیز علاقه مند به دویدن هستید ، پارک صفا محل مناسبی برای دونده‌ها محسوب می‌شود. این پارک بین دونده‌ها و کسانی که می خواهند در حین پیاده‌روی یک چشم اندازعالی را هم ببینند بسیار مشهور و جذاب است. دسترسی به این پارک بسیار ساده است ، پارک صفا روبروی هتل مترو پولیتان و در خیابان شیخ زاید واقع شده است و این پارک چهار ورودی دارد که هر کدام در یکی از خیابان های احاطه کننده اش قرار گرفته است.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی آتلانتیس

پارک قرآنی دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه