مقالات / اقامت دبی از طریق خرید ملک در چهل دقیقه

اقامت دبی از طریق خرید ملک در چهل دقیقه

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک

ویزای اقامتی که از طریق خرید ملک در دبی بدست می آید، دو سال اعتبار دارد.

اصلی ترین امتیاز این ویزا این است که مالکان ملک برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت در دبی ندارند. مالکان و خریداران ملک در دبی از ثبت شرکت برای فعالیت تجاری معاف هستند بدین منظور که اگه کسی ملکی بخرد که ارزشش ۱ میلیون درهم باشد، دیگر برای اقامت نیاز به ثبت شرکت نیست، مالکان می توانند اجازه کار و اقامت بگیرند.

دلایل خرید املاک در دبی، از اهداف سرمایه گذاران خارجی می باشد. دریافت اقامت دبی با خرید ملک به ارزش حداقل 1 میلیون درهم امارات و با تکمیل پروسه خرید امکان پذیر است.

داماک گروپ در شعب مختلف در امارات آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

دلایل خرید املاک در دبی

دلایل خرید املاک در دبی به شرح ذیل می باشد:

  • قیمت املاک در دبی پایین تر از قیمت سرمایه گذاری در سایر کشورهای اروپا، آسیا و یا آمریکا می باشد.
  • سرمایه گذاری بر املاک هنگام تورم سرمایه گذاری مناسبی است.
  • هزینه های نگهداری ملک را می توان به مبلغ اجاره اضافه نمود.
  • اجاره ملک درآمد خوبی را ایجاد می کند حتی اگر ارزش ملک تغییر کند. 
  • اجاره بازپرداخت ( درآمد از اجاره) املاک و مستغلات در دبی بین 8 درصد تا 10 درصد می باشد.
  • ملک ارزش باقیمانده در آینده را دارد حتی اگر قیمت ملک پایین بیاید.
  • سرمایه گذاران از تمامی دنیا می توانند در دبی، خرید یا اجاره ملک انجام دهند.
  • بانک های دبی جهت خرید ملک وام می دهند.

پیشرفت مداوم

درحال حاضر دبی، به یکی از هوشمند ترین شهرهای جهان تبدیل شده است، دبی شهری است که روز به روز در حال پیشرفت است وهمیشه چیزهای جدیدی درباره آن وجود دارد.

به علت این پیشرفت و نوآوری مداوم در دبی، این شهر گزینه مناسبی برای خرید ملک می باشد. شهری که روز به روز در آن پیشرفت و نوآوری به چشم می خورد و همیشه در آن اتفاقات جدیدی رخ می دهد، مسافران و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. دبی دارای برج های بسسیاری است که بلند ترین برج به نام برج خلیفه است و اکنون برج بلند تری هم در این شهر در حال ساخت است.

این ایده های خلاقانه ای که توسط دولت دبی ارائه و آغاز شده اند نشان دهنده این است که دبی می تواند یکی از بهترین مکان ها برای زندگی باشد. اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید . با ما مهاجرت رویایی و در عین حال واقعی داشته باشید .

داماک damac  در نظر دارد ، با شرایط اقساطی و بدون بهره ، خانه های لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد . داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی مطابق سلیقه و میل شما یاری کند.

ویزای خرید ملک

بزرگترین و مهمترین فایده خرید ملک و مستغلات در دبی این است که با خرید ملک در دبی بر اساس آنچه خریداری کرده اید، واجد شرایط دریافت ویزای شهروندی می شوید .

لازم به ذکر است الزاماتی وجود دارد که شما برای دریافت اقامت دبی باید با آنها منطبق شوید. برای مثال میزان دارایی های شما باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

همچنین دارایی هایتان باید قابل سکونت باشند. اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید.

بی تردید داماک  با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب خواهد بود.

بدون مالیات

جالب است بدانید در دبی هیچ مالیاتی بر مستغلات وجود ندارد و این مهمترین موضوع  و امتیاز خرید ملک و مستغلات در دبی است. زمانی که شما در دبی ملکی خریداری میکنید همان ابتدا هزینه ثبت نام اداره شهری دبی را پرداخت کرده اید و هیچ مالیات دولتی بر مستغلات وجود ندارد.

این موضوع خود به تنهایی تاثیرزیادی بر بازه کلی اجاره مستغلاتتان در دبی دارد . DAMAC به عنوان یک رهبر جهانی در املاک برند در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاه های لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد. damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";