مقالات / باشگاه چوگان و سوارکاری دبی

باشگاه چوگان و سوارکاری دبی

ورزش پادشاهان همانند واحه ای پر زرق و برق در وسط بیابانی وسیع، در حال افزایش است. شما می توانید علاوه بر ورزش چوگان و سوارکاری، مهمانی و عروسی های خود را در این مجموعه تفریحی _ ورزشی برگزار نمایید.

“داماک برترین سایت املاک دبی” باشگاه چوگان و سوارکاری دبی را، به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

معرفی باشگاه چوگان و سوارکاری دبی

دنیای مهیج باشگاه پولو و سوارکاری دبی ، جایی است که رشته های معتبر ورزشی با یک تقویم اجتماعی درخشان، دیدار می کنند. مرکز سوارکاری ، مدرن و کاملا مجهز است که ورزش های متنوعی ، از چوگان تا اسب سواری در بیابان های عربستان را ،ارائه می دهد. با گذراندن اوقات خود در این مجموعه، به ذهن ، جسم و روحتان انرژی می دهید. شما می توانید در یک رستوران مجلل غذا میل کنید یا یک مهمانی خصوصی در این مکان برگزار کنید، همچنین مهارت های جدید سواری را بیاموزید.

باشگاه دبی پولو و سوارکاری، دنیایی از تجربیات را برای شما به ارمغان می آورد که هیچ یک از این تجربه ها، فراموش شدنی نیست. بهشتی آرام که تجربه هایی مانند: چوگان، سوارکاری و اوقات فراغت در کلاس جهانی را ارائه می دهد. امکانات پیشرفته و کارکنان بسیار حرفه ای ، در جهت آسایش شما می کوشند تا تجربه دلپذیری برایتان به ارمغان آورند.

باشگاه دبی پولو و سوارکاری، یک مکان همه جانبه است که تمام نیاز های اسب و اوقات فراغت شما را در امارات متحده عربی تامین می کند. این مجموعه، به سبک هاگندای اسپانیایی با مزارع سرسبز و محیطی زیبا، طراحی شده است.

رستوران های باشگاه چوگان و سوارکاری دبی

در رستوران Palermo ما اشتیاق به سنت و تعالی را پذیرفته ایم تا یک تجربه ناهار خوری زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنیم. شما می توانید برش هایی را از گوشت گاو، غذاهای دریایی شاداب، سالادها و دسرهای تهیه شده در این رستوران با کیفیت، تهیه کنید. وقتی به منظره خیره کننده محیط 68 هکتاری خیره می شوید، انتخاب خود را با انواع نوشیدنی های جذاب تکمیل کنید. رستوران Epona برای شما یک تجربه ناهار خوری جذاب با مجموعه ای از غذاهای دریایی و چشم اندازهای با شکوه از صحنه های سواری ما به ارمغان می آورد.

مکان برگزاری مراسم عروسی

در دبی پولو می توانید مراسم عروسی و جشن های خانوادگی تان را برگزارکنید و از سالن مجلل و با شکوه آن نهایت لذت را ببرید. روز عروسی ، سفارش شما کاملاً متناسب با شما طراحی شده می شود، مانند: تزئینات بی نظیر، کیک عروسی، سرگرمی و منوهایی به سبک و انتخاب شما. همچنین می توانید هنگام ورود به مراسم عروسی خود با کالسکه ی زیبا به همراه اسب وارد شوید.

سخن آخر

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

باشگاه گلف دبی

بانجی جامینگ دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";