مقالات / سالن اپرای دبی

سالن اپرای دبی

داماک برترین سایت املاک دبی ،سالن اپرای دبی  را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

 تصمیم ساخت سالن اپرای دبی، در سال 2012 گرفته شد تا خوانندگان و موزیسین های خارجی بتوانند در سالن مجهز و با امکانات منحصر به فرد مخاطبان خودشان را گرد هم آورند.

یکی از ساختمان های بسیار جذاب این شهر اپرای دبی است ،اگر بخواهیم توضیحی اجمالی در مورد این ساختمان بدهیم، می توان گفت که بهترین سالن اپرایی است، که در منطقه خاورمیانه و آسیا ساخته شده و برترین هنرهای نمایشی امارات در آن برگزار می گردد. این سالن اولین سالن چند منظوره تئاتر در شهر دبی می باشد و هدف مسئولان شهری دبی از ساخت آن وارد کردن صنعت موسیقی و هنر به زندگی بومیان دبی بوده است.

معماری و ظاهر سالن اپرای دبی بسیار خیره کننده و جذاب است و همه سالن های این مجموعه دارای سیستم صوتی فوق العاده می باشند ؛ جالب است بدانید که ظرفیتی حدود ۲۰۰۰ نفر را برای هر اجرا دارد. ساخت این سالن حدودا ۵ سال ،بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ به طول انجامید و توانست در سال ۲۰۱۵ عنوان بهترین پروژه خاورمیانه و همچنین در سال ۲۰۱۶ جایزه بهترین طراحی سال را از آن خود کند.

بخش های مختلف سالن اپرای دبی

سالن اپرای دبی شامل سالن اصلی مسطح به مساحت 2000 متر، سالن پروسینیوم آرچ، سالن کنسرت های آگوستیک، اتاق تمرین هنرمندان، یک رستوران در پشت مجموعه و رو به برج خلیفه و در فضای باز و سالن کنفرانس با ظرفیت 1000 صندلی می باشد.

اطلاعات بازدید از سالن اپرای دبی

توجه داشته باشید که تنها برای 10 نفر امکان خرید آنلاین بلیت وجود دارد، درصورتی که برای تعداد  افراد بیشتری خواستید بلیت تهیه کنید، لازم است که حضوری به سالن اپرای دبی مراجعه نمایید. حتما بلیت ورودی خودتان را اینترنتی تهیه کنید و آن را پرینت بگیرید.  هنگام برگزاری نمایش های مهم و مشهور از 2 ساعت قبل وارد سالن شوید؛ اما برای نمایش های روزانه و غیر مشهور تنها کافی است ، 30 دقیقه قبل از شروع برنامه وارد سالن شوید.

بایدها و نبایدهای ورود به سالن اپرای دبی

در طول نمایش شما موظف به رعایت سکوت می باشید .در صورتی که بلیت شما دچار آسیب شده باشد، امکان قبول نکردن آن توسط ماموران سالن وجود دارد.امکان تعویض این بلیت وجود ندارد و هر بلیت، تنها برای همان زمان و نمایشی است که خریداری شده است. توجه داشته باشید که همراه داشتن هر گونه اسلحه و وسیله خطرناک به درون سالن ممنوع است.غذا و هر نوع خوراکی که از خارج از سالن اپرا خریداری شود ورودش به سالن اپرا ممنوع است.هر فردحداکثر به مبلغ 10000دلار می تواند بلیت و کوپن هدیه تهیه کنید.

این سالن اپرا که در قلب شهر دبی واقع شده است با خلاقانه ترین و جذاب ترین شیوه های ممکن به میزبانی از گردشگران و مهمانان خود می پردازد و نقش خود را به عنوان مرکزی برای اشاعه ی فرهنگ و هنر، در شهر دبی به خوبی ایفا می کند.

مطالب مشابه:

منطقه هنری السرکال دبی

تفریحات مهیج در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه