مقالات / شب های دبی

شب های دبی

دبی در شب چگونه است؟

دبی، شهری بسیار زیبا و توریستی است که علاوه بر زیبایی آن در روز، جذابیت های تفریحی و گردشگری متنوعی در شب نیز دارد. در واقع دبی در شب نیز جذاب و دیدنی است.

چشمه دبی

چشمه دبی، از ساعت ۶ عصر تا ۱۱ شب، به زیبایی در دبی نمایان می شود لذا رقص زیبای چشمه دبی، از دیدنی های جذاب دبی برای مسافران است. این چشمه که دارای ۲۲۰۰۰ گالن آب می باشد، به همراه موسیقی های کلاسیک تا برج پنجاه طبقه ای بالا می رود و به رقص زیبایی در می آید.

کنسرت های شبانه دبی

کنسرت های مختلفی در دبی با انواع خواننده ها برگزار می شود که گردشگران می توانند با انتخاب خواننده مورد علاقه خود، به دیدن هر یک از کنسرت های شبانه در دبی بروند و همچنین می توانند به  ­تئاتر دبی که در مدیا سیتی واقع شده است نیز بروند و خوانندگان مشهور مانند برونو مارس و الیشیا کیز را پیدا کرده و در کنسرت آن ها شرکت کنند. از دیگر تفریحات شبانه دبی می توان به فیلم های اکران شده در سینما های دبی پرداخت.  رویداد هایی نظیر فیلم های بین المللی که علاقه مندان به فیلم می توانند از آن ها دیدن کنند، فستیوال جاز دبی که دوستداران جاز را به خود جذب خواهد کرد.

 جشنواره غذا با بهترین غذا ها با طعم ها و مزه های مختلف و باشگاه های گلف برای علاقه مندان به ورزش و آموزش گلف، از دیگر تفریحات شبانه در دبی است. باشگاه های بزرگی که برگزار کننده مسابقات مختلف گلف می باشند و از بزرگ ترین باشگاه ها در آسیا هستند.

 پس ازغروب خورشید می توانید به صحرای زیبای دبی رفته و از رانندگی بر روی شن های براق،

لذت ببرید. شترسواری و شکار شاهین نیز از دیگر تفریحات شبانه خارج از شهر است.

تور های جالب و هیجان انگیز صحرایی مانند عرب ادونچر و وینتج ۱۹۵۰ وجود دارند که با رزرو آن ها می توانید بهترین تجربه را برای خود بسازید.

با رزرو این تورها، می توانید به کشف جاذبه ها و فعالیت های بسیار جالب بپردازید. جاذبه هایی مانند بوفه شام باربیکیو، شام مخصوص اماراتی، موسیقی سنتی و نمایش رقص به طور زنده و همچنین یک شب چادر نشینی را تجربه کنید و از دیدن آسمان رنگارنگ دبی در شب و ستارگان و مشعل ها لذت ببرید.

تفریحات جالب و جذاب دبی در شب

ـ از دیگر تفریحات جالب و جذاب دبی در شب، تجربه هیجان انگیز ولی آرام و رمانتیک از بازدید شهر در کشتی بیوتکس و یا قایق زیبای المنصور می باشد. یک قایق از جنس چوب که به سبک عربی ساخته شده و هر دو کشتی بهترین چشم انداز را به شما عرضه می کنند.

ـ انتخاب های دیگر که کمی دمدمی مزاج تر هستند، عبارتند از: خوردن خرچنگ در دبی مارینا و قدم زدن در دبی کریک که مسافران می توانند آن ها را نیز تجربه کنند.

ـ افق بسیار زیبای دبی که شباهت بسیاری به صحنه های یک فیلم علمی تخیلی دارد و درشب، زمانی که شهر با نور روشن است، می توان به عکاسی از عظمت و زیبایی آن پرداخت.

کلام آخرداماک گروپ

علاوه بر این که در اکثر نقاط گردشگری جهان، دیدن مناظر زیبا محدود به روشنایی روز است، در دبی، اوضاع طور دیگری است. شب های دبی بسیار زیبا و خیره کننده هستند. ساختمان ها و آسمان خراش ها نمایی زیبا در شب دارند و شما می توانید با خرید این ساختمان ها از داماک گروپ، آرامش را به خانه هایتان ببرید.

خرید آپارتمان در قلب دبی با بهترین موقعیت  با داماک گروپ damacgroup.org

مطالب مشابه