مقالات / اقامت در دبی

اقامت در دبی

شرایط اقامت در دبی با داماک  چگونه است ؟ 

از مزیت های زندگی در امارات، می توان به شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… اشاره نمود.

اگرچه قوانین و مقررات دشواری برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد، اما امکان پذیر است. در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت دست یافت.

ویژگی های خاص ویزای اقامت امارات با داماک :damac

ویزای اقامت امارات به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، بهصورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت (قابل استفاده در امارات) نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

شرایط اقامت در دبی از طریق ازدواج  :damac

مهاجرت به کشور امارات از طریق ازدواج، به صورت یک طرفه بوده و همانند قانون حاکم بر ایران می باشد. چنانچه یک زن خارجی با یکی ازشهروندان مرد اماراتی ازدواج نماید، به اقامت امارات دست می یابد. اما عکس این جمله منجر به اخذ اقامت امارات نمی گردد . به عبارت دیگر اگر مرد ایرانی یا به طور کلی مرد خارجی با زنی از اتباع اماراتی ازدواج نماید، اقامت امارات به او تعلق نمی گیرد.

شرایط اقامت در دبی با ثبت شرکت و سرمایه‌ گذاری  :

دریافت اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری و کار در امارات از جمله گزینه های موفق مهاجرت به این کشور است. دریافت اقامت امارات صرفا چند هفته طول خواهد کشید و هزینه های پایینی را در بر دارد. فعالیت در شرکت تاسیس شده در امارات می تواند به صورت واقعی یا صوری باشد. اما می توان از پرداخت مالیات معاف شد.

اقامت امارات از طریق خرید ملک با داماک damac:

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک درامارات است ملک خریداری شده توسط متقاضی، به ارزش حداقل 1.000.000 AED (درهم امارات) باشد. ویزایی که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد 2 سال اعتبار خواهد داشت. فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در امارات را ندارد . پس از گذشت 2 سال و انقضای ویزا، می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد.

شرایط اقامت دائم در دبی با داماک damac:

ویزای اقامتی دبی باید هر 3 سال یکبار تمدید شود. از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی خرید ملک است . پس از اخذ اقامت دبی، شخص میتواند جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. متقاضیانی که از کشور های حوزه خلیج فارس آمده باشند، بعد از رسیدن به دبی میتوانند جهت اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند . زمانی که شخص با اهداف کاری وارد این کشور می شود، کارفرمایان می توانند جهت اخذ اقامت به فرد کمک کنند . اخذ ویزای دبی جهت خرید اقلام مختلف مانند خودرو و یا باز کردن حساب بانکی ضروری می باشد . باید به خاطر داشت که گذرنامه فرد در زمان درخواست ویزا می بایست برای حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد .

اقامت از طریق تحصیل در دبی با داماک :damac

چندین موسسه آموزشی در سیستم آموزشی امارات متحده عربی وجود دارند که برنامه های آموزشی و مدارک حرفه ای را در رشته های گوناگونی ارایه میدهند. هر موسسه دارای اهداف، ساختار و شرایط پذیرش گوناگونی است . جدا از چند دانشگاه و کالج دولتی در امارات متحده عربی که پذیرش شان محدود به افراد بومی است، چندین موسسه خصوصی وجود دارند که ثبت نام برای هر دانشجویی که دارای شرایط پذیرش است، باز است. ویزای  دانشجویی توسط تمام دانشگاه ها و کالج ها و چند موسسه آموزشی فراهم می شوند. بر طبق دانشگاه انتخابی، قبل از صدور ویزا، تمام تشریفات باید برگزار شوند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماگ فارسی از طریق داماگ گروپ درارتباط باشید.

مطالب مشابه