مقالات / باغ معجزه دبی

باغ معجزه دبی

دبی بزرگ‌ترین شهر در کشور امارات متحده عربی است که در شبه جزیره عربستان قرار گرفته‌است. امروزه بیشتر درآمد دبی از طرف گردشگرانی است که هر ساله از تمام نقاط جهان به سوی این شهر توریستی جذب می شود.

داماک بهترین سایت املاک دبی، قصد دارد شما را با یکی از جذاب ترین مکان های تفریحی دبی آشنا کند؛ پس  با ما باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما همراهان همیشگی داماک قرار دهیم.

معرفی باغ گل میراکل

باغ گل میراکل دبی بزرگ ترین باغ گل جهان است و نامش با همین عنوان در رکوردهای گینس به ثبت رسیده است . این باغ دارای بیش از 45 میلیون نوع گل مختلف می باشد که از نقاط مختلف جهان وارد شده‌است. باغ معجزه دبی تبدیل به یکی از باغ‌های معروف و منحصربه ‌فرد در جهان‌ و مقصد تفریحی مشهور برای عکاسی گردشگران دبی شده‌است.

باغ گل معجزه دبی مجموعه‌ای است که در زمینه گردشگری در محیط زیست پیشتاز شده و یکی از منحصر به فردترین نمونه‌ها در تمام دنیا می‌باشد ؛ به طوری که از سال 2013 نامش به عنوان بزرگترین و جذاب‌ترین باغ گل طبیعی دنیا بر سر زبان‌ها افتاده‌است وتوانسته در مراسم افتتاحیه خود در طول تنها یک ماه 2 میلیون بازدید کننده داشته‌ باشد.

لازم به ذکر است باغ گل دبی در روز عشق یعنی 14 فوریه 2013 افتتاح شده‌است. این باغ بیش از 72 هزار متر مربع مساحت دارد و این امر آن را به بزرگترین باغ گل طبیعی جهان با بیش از 45 میلیون گل و 250میلیون گیاه تبدیل کرده‌است. بدون شک زیبایی این باغ و گل‌هایش شما را بهت‌زده خواهد کرد.

شما گردشگران و مسافران می توانید درون گنبد های سرپوشیده قدم بزنید و فراوانی پروانه ها که هزاران گونه را شامل می شود را از نزدیک ببینید . باغ گل میراکل دبی بزرگ ترین باغ گل موجود در جهان است و نامش با همین عنوان در رکوردهای گینس به ثبت رسیده است و سالیانه هزاران گردشگر را به سمت خود می کشاند ، همچنین هزاران گونه گیاهی را یک جا خواهید دید و شما اجازه دارید در میان آن ها قدم بزنید و کلی عکس یادگاری بگیرید .

فاز اول این پروژه در فوریه 2013 که شامل 21 هزار متر مربع بود، تکمیل و افتتاح شد. توسعه و تکمیل فاز اول دو ماه به طول انجامید و 400 کارگر در آن کار کردند. فاز دوم این پروژه نیز از اواسط ژوئن 2013 آغاز و در ماه اکتبر همان سال به اتمام رسید که باعث افزایش مساحت باغ شد. در طی توسعه فاز دوم، ساعت گل، باغ پروانه و مساجد اضافه شد. اکنون می خواهیم بخشی از اطلاعات مربوط به باغ پروانه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

قسمتی دیگر از باغ گل میراکل که حدودا ۱۸۰۰ متر مربع مساحت آن است به پروانه های زیبا اختصاص داده شده است ، گردشگران می توانند به نوبت وارد این قسمت شوند و از وجود هزاران گونه مختلف پروانه لذت ببرند . پروانه های این قسمت باغ از ۲۶ ناحیه مختلف جهان جمع آوری شده است و حدود ۱۵۰۰۰ گونه مختلف را از آن خود کرده است . این قسمت از باغ میراکل سرپوشیده تعبیه شده تا پروانه ها در کل محوطه پخش نشوند .از نظر ظاهری باغ پروانه از 9 گنبد پلاستیکی تشکیل شده که محل زندگی پروانه های زیبا است .

سخن نهایی:

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

جاذبه های گردشگری دبی

حیات وحش شگفت انگیز دبی

اخذ اقامت دبی با داماک

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";