مقالات / ساحل مرکاتو دبی

ساحل مرکاتو دبی

ساحل مرکاتو در امتداد خیابان ساحلی جمیرا و رو به روی مرکز خرید مرکاتو واقع شده است. در این ساحل خبری از شلوغی و هیاهوی دیگر سواحل نیست و می توان در نهایت آرامش از تابش آفتاب در کنار آبی نیلگون لذت برد. اکثر مردم، ساحل مرکاتو را با عنوان الماس پنهان در میان سواحل دبی یاد می کنند و شاید، این بهترین توصیف از این مکان باشد.

 “داماک برترین سایت املاک دبی”، ساحل مرکاتو دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند:

امکانات ساحل مرکاتو

ساحل مرکاتو دبی، ساحلی کوچک و آرام است که می توانید در آن استراحت کنید. جمعیت آن نسبت به سایر سواحل معروف دبی مانند: ساحل آزاد جمیرا و ساحل JBR کمتر است. شما در ساحل مرکاتو گردشگران زیادی پیدا نمی کنید ، اما بسیاری از مردم محلی را در این ساحل می بینید. اگر نمی خواهید به همه گردشگران نزدیک باشید، پس این ساحل ایده آل برای یک روز تفریح، مناسب ​​است!

واقعیت این است که ساحل مرکاتو ساحلی نسبتا خلوت است واین امر، تا حدودی به دلیل امکانات کم آن می باشد. در این تفرجگاه ساحلی ،رستوران ها و کافی شاپ های لوکس مثل سایر سواحل دبی ، وجود ندارد؛ البته چندین دکه فروشی خوراکی به چشم می خورد.

مرکز خرید مرکاتو در نزدیکی ساحل مرکاتو

خوشبختانه ساحل مرکاتو به مرکز خرید مرکاتو نزدیک است، جایی که در طبقه اول یک فودکورت و در طبقه همکف یک سوپرمارکت بزرگ خواهید دید. در اینجا می توانید میان وعده های خود را به ساحل مرکاتو برسانید! همچنین می توانید از ساحل مرکاتو تا بندرگاه ماهیگیری جمیرا، جایی که تعدادی رستوران زیبا با منظره خلیج وجود دارد ، حدود ده دقیقه پیاده روی کنید. ساحل مرکاتو دارای اتاق رختکن است که می توانید در آن لباس عوض کنید ، اما اجاره تختخواب آفتاب در ساحل امکان پذیر نیست. مرکز خرید مرکاتو، اولین مرکز خرید تفریحی خاورمیانه و کشور امارات است. با توجه به سبک معماری رنسانس، این مرکز خرید چهره ی شهرهای مدیترانه را در دوران رنسانس اروپا به تصویر می کشد. مرکاتو در منطقه ی مسکونی “جمیرا” واقع شده است و با خیابان های سنگ فرش برند های برتر بین المللی، تجربه ی یک خرید رویایی را برای شما زنده می کند.

سایر امکانات ساحل مرکاتو

یک زمین والیبال ساحلی در قسمت جنوبی ساحل به سمت برج العرب نیز برای کسانی که دوستدار این ورزش هستند موجود می باشد.

در اطراف ساحل مرکاتو ساخت و سازهای زیادی انجام شده است و انتظار می رود در آینده امکانات بیشتری مانند: رستوران ها و مغازه ها بیشتر شود ، ساحل محبوبیت بیشتری پیدا کند. اگر ترجیح می دهید این امکانات را در ساحل داشته باشید ، بهتر است کمی دورتر از ساحل آزاد جمیرا دیدن کنید.

سخن آخر

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

سواحل دیدنی دبی

مرکز خرید های مدرن دبی

پارک آبی وایلد وادی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";