مقالات / خدمات درمانی دبی

خدمات درمانی دبی

در میان مقاصد محبوب گردشگری سلامت در خاورمیانه، نام سه کشور ایران ترکیه و امارات متحده عربی بالاتر از بقیه و در جایگاهی بی‌رقیب به چشم می‌خورد. اگر به دنبال بهترین راه حل های بالینی هستید ، نگران نباشید ، گروه های مختلف درمانی در دبی وجود دارند که می توانند به بهترین شکل ممکن به شما کمک کنند .امارات متحده ،همچنین یکی از بزرگ‌ترین مقاصد گردشگری سلامت در خاورمیانه است. معروف‌ترین این بیمارستان‌ها در دبی شامل: بیمارستان ثامبی از هند، آمریکن هاسپیتال و کلینیک کلیولند از ایالات متحده و بیمارستان ژرمن سعودی هاسپیتال ،واقع در شهر شارجه هستند. همچنین اداره بهداشت دبی در زمینۀ ارائه خدمات بهداشتی روی نیازهای بیمارانی که برای درمان پزشکی سفر می‌کنند، سرمایه‌گذاری می‌کند. در این بیمارستان علاوه بردرمان در محیطی آرام ،در راستای جلب رضایت شما تلاش می شود.

بیمارستان امارات

بیمارستان امارات ،  پیشگام خدمات پزشکی ، آرایشی و توانبخشی در سراسر امارات متحده عربی است. این بیمارستان  با تیمی از متخصصان برجسته پزشکی دنیا و فناوری پیشرفته ، درمان را در رشته های مختلفی از جمله قلب ، پوست ، مو ، نفرولوژی و ارولوژی ارائه می دهد. علاوه بر آن ، این سرویس همچنین طیف گسترده ای از خدمات تشخیصی، با فناوری پیشرفته را شامل می شود. حال بیمارستان امارات یکی ازبرترین و پیشرفته ترین، مراکز درمانی به حساب می آید .در ضمن شعب مختلفی از بیمارستان امارات در محله های محبوب دبی از جمله جمیرا و شهر بهداشت دبی وجود دارد؛ که کادر درمان فوق العاده آن به بیماران به بهترین شکل رسیدگی می کنند.

 مدیکلینیک

مدیکلینیک از بزرگ ترین بیمارستان های خصوصی در دبی و امارات است . که دارای 22 کلینیک ، 7 بیمارستان و 35 مرکز پزشکی در دبی ، ابوظبی و العین است. خدمات پزشکی با بهترین کیفیت برای افراد جامعه ارائه می شود.این بیمارستان بهترین گزینه های درمانی را برای کودکان مبتلا به آسم ، ذات الریه و عفونت کلیه ارائه می دهد.

بیمارستان های آستر در دبی

این بیمارستان از سال 1987 در دبی فعالیت می کند . درگذشته بیمارستان آستر،مجموعه ای از مراقبت های بهداشتی شامل: کلینیک ها ، داروخانه ها ، بیمارستان ها بود، اما امروزه به یک شهر پزشکی مدرن تبدیل شده است. حال یکی از بهترین بیمارستان های دنیا با امکانات ویژه به حساب می آید که خدمات پزشکی و تشخیصی را با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

بازار کار و درآمد رشته پزشکی در دبی

برترین بیمارستان های دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه