مقالات / ویلا های لاکچری دبی

ویلا های لاکچری دبی

ویلا های لوکس دبی ارائه دهنده امکانات کامل زندگی در فضایی بزرگ تر و البته زیبا تر از ویلا های معمولی هستند. ویلا های لاکچری دبی معمولا چشم انداز وسیعی از دریا، شهر یا جنگل و یا یک باغ بزرگ ارائه میدهند. همانطور که می دانید ویلا های لوکس دبی در سر تا سر دنیا شناخته شده هستند و خرید یکی از آنها فرصت ایده آلی برای لذت بیشتر از زندگی است.

داماک ارائه دهنده لوکس ترین ویلاها در دبی است که در کنار تمام ویژگی های یک ویلای لوکس، امکان اخذ اقامت دبی از این طریق را برای شما فراهم می نماید. خرید ملک در دبی نه تنها تجربه نوینی از زندگی در لوکس ترین شهر جهان است، بلکه نوعی سرمایه گذاری پر سود در عرصه املاک و مستغلات محسوب می شود که به شما امکان اخذ اقامت برای خانواده را نیز میدهد. حالا که امکان خرید ملک قسطی با اقساط بی بهره نیز به پیشنهادات داماک اضافه شده است دیگر منتظر چه هستید؟ مهم است بدانید خرید ملک در دبی از داماک با امکان واریز ریالی از ایران دغدغه سایر روش های پرداخت را از بین برده است.

شناخت انواع ویلاها از اقدامات اولیه خرید ویلا در دبی است، چرا که مهم ترین ویژگی یک ویلا این است که در همه زمینه ها متناسب با میل شما و البته استاندار های این صنعت باشد. شناخت انواع ویلا به شما کمک می کند ویلای مناسب خود را راحت تر پیدا کنید و با ویژگی های آن نیز آشنا شوید.

  • ویلا لاکچری فلت:

قدیمی ترین نوع ویلا، ویلا فلت یا یک طبقه می باشد و پیشینه طولانی تری نسبت به ویلاهای تریپلکس یا دوبلکس دارد. اغلب ویلاهای فلت به دلیل تغییر سلیقه، تبدیل به ویلاهای دو الی سه طبقه شده و بازسازی شده اند. یکی از دلایل تبدیل ویلا فلت به دوبلکس یا تریبلکس را می توان گران شدن زمین دانست.

  • ویلا نیم پیلوت:

تعدادی از ویلاها به ویلاهای نیمه ‌دوبلکس و یا نیم ‌پیلوت شهرت دارند. اختلاف طبقات در ویلا های نیم پیلوت کمتر از حدی است که بتوان آن را ویلای دوبلکس نامید. در ویلاهای نیم پیلوت در طبقه اول با ایجاد چند پله، یک نیم طبقه بوجود آمده است، برای مثال اتاق یا بخشی دیگر از ویلا را از طبقه اول جدا می سازند و از فضای زیرین آن برای مواردی مثل پارکینگ، موتور خانه و غیره استفاده می کنند. این کار هم موجب زیباتر شدن ویلا می شود و هم این امکان را به ما می دهد که از فضای موجود استفاده بهینه کنیم. این نوع ویلاها بین ویلاهای فلت و دوبلکس قرار دارند و قیمت آن ها از ویلاهای فلت بالاتر و از ویلاهای دوبلکس ارزان تر هستند.

  • ویلا دوبلکس و تریبلکس:

ویلاهای دوبلکس و تریبلکس نوعی از ویلا هستند که در آن ها برای دست یابی به قسمت دیگری از ویلا احتیاج به تغییر طبقه است. به بیانی دیگر تمامی قسمت های ویلا در سطح یکسانی قرار نگرفته است و برخی قسمت ها در طبقات جداگانه ای قرار دارند (مانند قرار گیری اتاق ها در طبقه دوم که معمولا با پله قابل دسترس هستند).

این ویلاها بسیار زیباتر از ویلاهای فلت می باشند زیرا ایده های بسیار جالبتری را می توان در آن ها اجرا کرد. ویلاهای دوبلکس، به جز زیبایی، ویژگی های مثبت دیگری مثل امکان استفاده از چشم انداز و منظره خارج از ویلا را دارند که مشاهده ی آن بسیار دلچسب است.

داماک گروپ (damacgroup.ir)  معتبر ترین و بزرگ ترین املاک خاورمیانه، عرضه کننده لوکس ترین واحد های مسکونی و اداری در دبی است. محبوب ترین و لوکس ترین ویلا های فول فرنیش دبی، آپارتمان های لوکس دبی و دفاتر اداری دبی را از ما بخواهید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";