مقالات / ویلاهای لوکس و لاکچری دبی

ویلاهای لوکس و لاکچری دبی

اقامت در “مجموعه ویلایی ۲۲ عیار” واقع در جزیره مصنوعی نخل مانندِ “جمیرا” با گرانترین وان‌های حمام، فرصتی استثنایی برای ثروتمندان می باشد.

داماک damac  فرصتی مناسب برای زندگی در ویلاهای لوکس دبی.

اگر رویای زندگی در دبی و ویلاهای لوکس را دارید با داماک گروپ damac همراه باشید.

برای ثروتمندانی که می خواهند تعطیلات خود را در لوکس ترین ویلاها ی دبی سپری کنند، اقامت ویلاهای لوکس با اتاق هایی که وان حمام آن به خودی ‏خود فقط یک میلیون دلار ارزش دارد چیزی نیست ! ‏

مجتمع ویلاهای لوکس ‏XXII Carat‏ در جزیره نخل جمیرا، دبی، گرانترین حمام های جهان را در خود جای داده است. این مجتمع 22 ویلا دارد که در حمام آنها وان های عمیق سنگ تراشی شده از جنس سنگ های ‏کریستالی– که از جنگل های برزیلی آمازون استخراج شده است – کار گذاشته شده است. سازندگان این وان های کریستالی معتقدند این نوع ‏سنگ باعث می شود استرس و نگرانی های روزمره از بدن انسان خارج شود و چه چیزی بهتر از اینکه آنها این آرامش را حین ‏استحمام کسب کنند.

‏ ساکنین این ویلاها در ‏XXII Carat‏ دبی اولین افراد در جهان خواهند بود که در این وان های لوکس و منحصر به فرد ‏خواهند بود و معجزه آن را متوجه خواهند شد. ‏

هر یک از این سنگ های با ارزش وزنی بیش از 10 هزار کیلوگرم دارند، آنها از آمریکای جنوبی به خاورمیانه صادر می شوند ‏و در آنجا تکه تکه شده و توسط متخصصان حکاکی و سنگ تراشی می شوند. اینکار صدها ساعت طول می کشد. این سنگ ‏تراشان سطح این سنگ ها را به نرم ترین شکل ممکن می تراشند. اما سطح خارجی سنگ ها تا جای ممکن دست نخورده باقی می ‏مانند تا تضاد بین طبیعت و کار دست مشخص شود. ‏

این ویلاها که به سبک مدیترانه ای ساخته شده اند قیمتی بین 10 میلیون تا 25 میلیون دلار خواهند داشت. هر یک از ویلاها هفت ‏اتاق خواب دارند بنابراین جمعیت بیشتری می توانند در هر ویلا اقامت کنند. در کنار قیمت باورنکردنی که این ویلا ها دارند در ‏حال حاضر 30 درصد آنها از پیش گرفته شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویلاهای لوکس دبی با اتاق های زیبا و لاکچری و همچنین حمام های زیبا با مشاوران داماک damac همراه باشید.

دبی یکی از شهرهای مهم امیر نشین امارت متحده عربی است و بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن بعد از ابوظبی می باشد. زیباترین خانه های دبی با قیمت های رویایی و میلیون دلاری در بازار املاک به فروش می رسد با این حال  موقعیت و سطح کیفی زندگی در دبی، سرمایه گذاران زیادی را جذب می نماید. بنابراین رقابت برای ساخت ویلاها و آپارتمان های شیک و مدرن روز به روز بیشتر می شود.

هر کدام از این ویلاهای مجلل دارای یک استخر خصوصی، یک باغ بزرگ پر از درخت و ساحلی خصوصی مشرف بر دریا می باشد.

اقامتی لاکچری در ویلاهای  لاکچری را با داماک گروپ DAMAC  تجربه کنید. داماک گروپ DAMAC  با مجرب ترين متخصصان خود بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهد.

زندگی لاکچری در ویلاهای لاکچری را از ما بخواهید با داماک گروپ DAMAC  به زیباترین رویاهاي خود  در لاکچری ترین و لوکس ترین ویلاها برسيد.

داماک damac بهترین انتخاب شما برای دسترسی به ویلاهای لوکس دبی.

مطالب مشابه