مقالات / ویلای لوکس دبی

ویلای لوکس دبی

با وجود ویلاهای لوکس و جاذبه های دبی، این شهر به شهری بسیار زیبا و شگفت انگیز تبدیل شده است. اگر می خواهید یک زندگی متفاوت و مجلل داشته باشید پیشنهاد ما خرید ملک در دبی است.

از مهم ترین شهرهای هفت امارت نشین امارات متحده عربی دبی است که بعد از ابوظبی، که پایتخت امارات است، دومین شهر بزرگ امارات می باشد. داشتن آب و هوای مناسب یکی از عناصر مهمی است که بیشتر مردم خواهان خرید ویلا های لاکچری دردبی هستند.

امکانات ویلاهای لوکس دبی

تمامی ویلا ها مجهز به مدرن ترین استخر، سونا و جکوزی هستند. ویلاهای لوکس دبی موقعیت مکانی خوب و منظره شگفت انگیز از اطراف دارند.

در ساخت ویلاهای لوکس دبی از با کیفیت ترین مصالح استفاده می شود.

ویلاهای لوکس دبی دارای تکنولوژی هوشمند، سطح امنینی بسیار بالا و امکانات پیشرفته هستند. استفاده از اثاثیه و وسایل برند با کیفیت در دکوراسیون داخلی ویلا های فول فرنیش دبی از ویژگی های مشترک ویلاهای لوکس دبی هستند.

یکی از ویژگی های مهم ویلاهای لوکس دبی تکنولوژی کنترل از راه دور آن ها است. با استفاده از این تکنولوژی می توان خیلی از کارها را مانند خاموش و روشن کردن چراغ ها، تنظیم دمای محیط و باز و یا قفل کردن درب ها را از راه دور انجام داد. همچنین حتی در هرجای دنیا که باشید میتوانند وضعیت خانه خود را چک کنند.

محدودیت های جدید امارات

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد. این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

مطالب مشابه