مقالات / ساخت و ساز ویلا لاکچری دبی

ساخت و ساز ویلا لاکچری دبی

ویژگی های ویلاهای لوکس چیست ؟ 

افزایش ساخت و ساز ویلا در دبی منجر به ظهور پدیده ی تجمل گرایی و گرایش عده ای به لوکس نشینی شده است.

ساخت ویلای لوکس در دبی با هدف پاسخگویی به نیاز این افراد شکل گرفته است. داشتن یک ویلای لوکس دردبی برای هر کسی جذاب است و می تواند یک خاطره ی خوش را از سفر به دبی رقم بزند. در این مقاله می خواهیم بیشتر با امکانات این ویلا آشنا شویم، در ادامه برخی از ویژگی های متمایز کننده ویلاهای لوکس را برای شما بیان می کنیم؛ از شما دعوت می کنیم که تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

ویژگی های ویلاهای لوکس شرکت داماک

کیفیت مصالح به کار گرفته شده هنگام ساخت ویلا در دبی بسیار مهم است و ویلا باید در کنار ظاهری زیبا در برابر عوامل فرسایشی نیز مقاوم باشد. ویلای کلاسیک و قدیمی که زمان زیادی از ساخت آن می گذرد از استحکام چندانی بهره نبرده است اما در ویلای لوکس از مصالح جدید هنگام ساخت استفاده شده و کیفیت و ماندگاری آن بیشتر است.

استفاده از متد ساخت جدید

با پیشرفت و تغییرات صنعت ساخت و ساز، شاهد ظهور روش های جدید هنگام ساخت ویلا هستیم که منجر به افزایش استحکام و زیبایی ساختمان می شود و ویلاهای لوکس به دلیل برخورداری از این استانداردهای روز قابل اطمینان است.

سن پایین ویلا

ویلاهای لوکس اخیرا پا به عرصه ی ظهور گذاشته اند و مدت زمان زیادی از احداث آن ها نمی گذرد که همین امر موجب می شود که در برابر ویلای قدیمی که در گذر زمان دچار فرسایش شده اند مستحکم تر باشند.

در نظر گرفتن اقلیم دبی

هنگام ساخت ویلا باید به شرایط آب و هوایی هر منطقه توجه کرد. شهر دبی به دلیل برخورداری از آب و هوای خوب، نوع مصالح خاص خود را می طلبد و باید علاوه بر زیبا سازی ویلا به فاکتورهای همچون به کار گیری شیشه های لوکس و چوب های خاص هنگام ساخت توجه نمود.

مساحت کم ویلای لوکس

  • ویلاهای لوکس در مقایسه با ویلای قدیمی متراژ کمتری دارند؛ هر چند نمی توان یک قاعده ی کلی برای این مسئله بیان کرد اما تقریبا بیشتر ویلاهای قدیمی در مساحتی نزدیک به ۱۰۰۰ متر مربع دارند در حالی که برای ویلای لوکس متراژ آن معمولا زیر ۴۰۰ متر مربع است.

طراحی داخلی منحصر به فرد

طراحی داخلی ویلای لوکس بسیار جذاب است؛ استفاده از راه پله های چوبی، پنجره های بزرگ، فضای سبز داخلی و خارجی و .. ویلا را به یک مکان منحصر به فرد تبدیل کرده است که می تواند برای استفاده کننده آرامش را به همراه بیاورد.

 نمای خارجی زیبا

هر چند مشخصه ی بارز ویلا، فضای سبز آن است اما این مسئله درباره ی ویلای لوکس متفاوت است. به کار گیری نورپردازی منحصر به فرد، استفاده از سنگ کاری های خاص در نمای ویلا، آب نمای به کار گرفته شده در حیاط ویلا و فضا سازی توانسته ویلای لوکس را از سایر ویلاها متمایز کند.

فروش بهتر ویلای لوکس

اگر شما یک ویلای لوکس خریداری کرده باشید و بنا به هر دلیلی قصد فروش ویلای خود را داشته باشید فروش این ویلا به دلیل برخورداری از امکانات و طراحی متفاوت و کار آسانی است.

ویلاهای لوکس امکانات و تجهیزات جدیدی فراهم می کنند و به خاطر عرضه در متراژهای پایین تر قیمت مناسبی نیز دارند و خرید ویلا را می توان علاوه بر جنبه ی تفریحی به عنوان یک سرمایه گذاری نیز به شمار آورد.

ظرف 40 دقیقه اقامت خود و خانوادتان را از داماک damac بخواهید. براي مشاوره و گرفتن تمام جزيیات با وقت قبلي در خدمت شما سروران ميباشيم.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی در ارتباط  باشید. www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه