مقالات / املاک لوکس و لاکچری دبی

املاک لوکس و لاکچری دبی

داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

بزرگترین و جامع ترین سایت املاک کشور داماک damac میباشد و در زمینه خرید املاک لوکس و لاکچری فعالیت می کند . شما می توانید ظرف 40 دقیقه با خرید ملک مهاجرت کنید.

رویاهایی که شما در ذهن دارید را میتوانید با داماک damac  به واقعیت تبدیل کنید .

هدف داماک damac تامین آسایش و رفاه حال مشتریان خود می باشد.

کمپانی داماک ارتباط نزدیکی با هتل های برتر (دارای تاییدیه ی کمپانی پارامونت)، خانه های فشن ایتالیایی ورساچی، خانه و ویلای های مسکونیه FENDI Casa، زمین های بین المللی گلف Trump دارد .

برای اطلاع حضور محترمتان میرسانیم که داماک damac بزرگترین و برندترین شرکت ساختمانی در جهان می باشد .

کمپانی داماک طرح استادانه ای را در زمینه ی ساخت و توسعه در دبی با نام AKOYA by DAMAC معرفی کرد که شامل قصر های با شکوه، ویلا ها، اپارتمان های لوکس و خرده فروشی های اطراف کلاب بین المللی گلف ترامپ می شد. در مجموعه ی AKOYA by DAMAC، یک شهرک رویایی را به نام شهرک ترامپ می توان یافت که از 100 خانه و کاخ لوکس ساخته شده است. توسعه ای به وسعت 55 میلیون فوت مربع در زمین های دبی به دست این طرح انجام گرفت که با بیش از 4 هزار درخت، سبزترین و با شکوه ترین مکان زندگی در آن ناحیه محسوب می شود.

به عنوان کمپانی برتر در زمینه ی املاک، داماک توسعه ی هتل و خدمات لوکس با بودجه ی 1 میلیارد دلاری در برجی در دبی به نام DAMAC Towers by Paramount Hotels & Resorts را در کارنامه ی درخشان خود داشته است که به عنوان اولین هتل با تاییدیه ی پارامونت شناخته می شود.

شرکت سرمایه‌گذاری دبی در سال ۲۰۰۶ راه‌اندازی شد و در حال حاضر بعنوان بازوی ارائه خدمات مالی دولت دبی، مالک شمار زیادی از شرکت‌های اماراتی مانند گروه امارات (مالک هواپیمایی امارات)، شرکت ملی نفت امارات، بانک اسلامی دبی، بورس دبی، امارات ان‌بی‌دی، بانک اسلامی نور، دوبال، گروه دبی می‌باشد.

برای دولت امارات از طریق داماک damac  وام مسکن بدون بهره دریافت کنید .

دولت امارات برای مشکلات بسیار بزرک مثل مسکن برای مردم این کشور به خصوص برای اقشار کم درآمد وام های متفاوتی را در نظر گرفته است . این وام ها بیش از 80 درصد از هزینه های مسکن شهروندان اماراتی را زیر نظر میگیرد و باز پرداخت آنها دستکم 25 سال می باشد . بانک های این کشور به شهروندان اماراتی حداکثر3 میلیون در هم وام پرداخت می کنند .

اما اتباع خارجی نیز از دریافت وام مسکن از طرف بانکها میتوانند بهره مند شوند . به این افراد نیز حداکثر معادل 75 درصد ارزش ملک وام با دوره باز پرداختش که 24 ساله تعلق می گیرد . همچنین ، سود هر دو وام فوق 4.75 درصد است.

ساختمان های نمادین دبی را با داماک damac  ببینید :

کشور امارات متحده عربی عمر چندانی ندارد و تنها ۴۰ سال است که به وجود آمده است. با این حال، در همین مدت کوتاه توانسته به یکی از کشورهای مدرن و پیشرفته دنیا تبدیل شود و با سرمایه گذاری های مختلف به ویژه در عرصه گردشگری به سودآوری و ثروت زیادی دست پیدا کند. بی شک مهم ترین و محبوب ترین شهر امارات، دبی است و پر بازدید ترین شهر می باشد . این شهر عربی با مراکز خرید مدرن و مشهور، هتل ها و رستوران های درجه یک و تفرجگاه های ساحلی و تفریحی توانسته خود را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در سرتاسر دنیا تبدیل کند. اگر به دبی سفر کنید با مشاهده آسمانخراش ها، ساختمان های فوق مدرن و پیشرفته و بناهای باشکوه و هنرمندانه شگفت زده خواهید شد .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی  در ارتباط باشید .

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";