مقالات / امکانات آپارتمان لوکس دبی -اپارتمان لاکچری در دبی

امکانات آپارتمان لوکس دبی -اپارتمان لاکچری در دبی

امکانات آپارتمان لوکس دبی

امروزه تنها با یک رنگ آمیزی و کاغذ دیواری های متنوع و چند دکور چوبی نمی توان به یک خانه لوکس و مدرن رسید. آپشن ها و ویژگی های فراوانی با پیشرفت تکنولوژی  برای خانه های مدرن ایجاد شده که می توانند خانه را به مراتب زیباتر و مدرن تر کنند. در مواقعی این امکانات را می توان تنها در مجتمع های ساختمانی بسیار لوکس و یا هتل های چند ستاره یافت. این خصوصیات می توانند حتی تا 20 درصد ارزش اقتصادی ملک شما را افزایش دهند. ولی باید توجه کنیم که علاوه بر بالارفتن ارزش مالی ملک شما این آپشن های لوکس و زیبا برای شما آرامش و راحتی در کنار زیبایی و جلوه ای ماندگار ایجاد می کنند . در این مقاله سعی کردیم نمونه های بارز یک خانه و ساختمان لوکس دبی را برای شما جمع آوری کنیم و به اختصار در باب هر مورد توضیحاتی را بدهیم. 

آبنماهای شیشه ای آپارتمان های لوکس دبی

آبنماهای شیشه ای یکی از آپشن های زیبایی است که امروزه استفاده فراوانی از آنها به عنوان پارتیشن در دکوراسیون داخلی می شود. آبنماهای شیشه ای به دلیل پویایی و حرکت طبیعی آب در آنها فضا را منحصر به فرد و طبیعی جلوه می دهند و دکوراسیون داخلی را بسیار شیک و منحصر به فرد می کنند .

آبنماهای شیشه ای را بیشتر در فضاهای لابی برای جدا کردن و پارتیشن بندی فضاهای مختلف استفاده می نمایند . که علاوه بر عملکرد فضا بندی و جدا کنندگی که دارند یک عنصر دکوراتیو و زیبایی شناسانه به حساب می آیند . آبنماهای شیشه ای به گونه ها و اشکال مختلفی وجود دارند و مناسب با دکوراسیون داخلی مورد نظر طراحی و اجرا می شوند. یک نوع از آبنماهای شیشه ای به مانند تابلو هستند و روی دیوار نصب می شوند و مانند یک اثر هنری می توانند جلوه خاصی به طراحی دکوراسیون منزل شما ببخشند. نوع دیگر از آبنماهای شیشه ای به صورت ایستاده و استند هستند که برای زوایای نشیمن شما گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شوند و فضای شما را گرم و دنج می کنند. برای جلوه بهتر و زیباتر کردن آبنماهای شیشه ای می توان از نورپردازی های خاص برای آنها استفاده کرد . همچنین آبنماهای شیشه ای وجود دارد که به صورت موزیکال هستند  و برای فضاهای لابی و اجتماعات گزینه های عالی محسوب می شوند. اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان ها و ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

امکانات آپارتمان لوکس دبی
آسانسورها

آسانسورها امروزه تنها وسیله ای برای انتقال افراد به طبقات مختلف نیستند و جزئی از دکوراسیون کلی ساختمان نیز به حساب می آیند. آسانسورها به این دلیل که توسط تمامی ساکنین و میهمانان یک ساختمان استفاده می شوند باید دارای زیبایی و جلوه ای خاص باشند و تعریفی شیک و لوکس از ساختمان را به میهمانان و ساکنان منتقل کنند آسانسور های استیل ، سنگی و دارای صندلی از گزینه های لوکس و مدرنی هستند که می توانید برای مدرن تر و لوکس تر کردن ساختمان خود استفاده کنید.

باغ های ژاپنی

باغ های ژاپنی نوعی از طراحی و چیدمان لندسکیپ و فضاهای بیرونی است که در آن از عناصر طبیعی به شکلی خاص و زیبا استفاده می شود . باغ های ژاپنی از شاخصه های سنتی معماری شرق و ژاپن محسوب می شوند و به دلیل زیبایی که دارند توانستند محبوبیت جهانی بدست بیاورند . در طراحی باغ های ژاپنی از عناصر طبیعی مانند گیاهان و گل های رنگارنگ در ترکیب با عناصر دیگر مانند برکه های کوچک و کم عمق به همراه تکه سنگ های طبیعی ، استفاده از نرده های بامبو و پل های چوبی و سنگی از ویژگی های اصلی معماری باغ های ژاپنی می باشد. 

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";