مقالات / طراحی نمای آپارتمان لوکس دبی

طراحی نمای آپارتمان لوکس دبی

طراحی نمای ساختمان مسکونی شیک و لاکچری را از داماک بخواهید.

برای طراحی نمای خارجی آپارتمان از مصالح مختلفی استفاده می شود که انتخاب رنگ و طرح نمای ساختمان از اهمیت بسیاری برخوردار است. در ادامه تصاویری از انواع طراحی نمای آپارتمان مسکونی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم این نماها مورد توجه تان قرار بگیرند.

  • نمای آپارتمان مسکونی

طراحی نمای آپارتمان مسکونی نکته ای مهم است که باید به آن توجه ای ویژه داشت زیرا در هنگام وارد شدن به ساختمان اولین چیزی که جلب توجه می کند نمای خارجی ساختمان است. توجه داشته باشید که نمای بیرونی ساختمان اگر بدرستی انجام شود باعث افزایش کیفیت و درجه مادی آپارتمان می شود و علاوه بر این نمای ساختمان اگر زیبا و خاص باشد در ذهن هر بیننده ای به صورت اثری به یاد ماندنی ثبت می شود بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب نما برای آپارتمان مسکونی توجه لازم را به خرج دهید. نمای ساختمان همچنین باعث زیباسازی و افزایش عمر ساختمان های مسکونی می شود. شرکت داماک گروپ در طراحی نما هر ساختمان مسکونی از مصالح مختلفی نظیر سنگ و آجر و شیشه و … استفاده می کند که نمای ساختمان سنگ و نمای آجری آپارتمان از قدیمی ترین انواع نماها هستند که از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه طراحان و معماران آپارتمان قرار گرفته اند شما می توانید با کمک شرکت داماک از این مدل نماها در طراحی نمای خانه ویلایی و نمای آپارتمان یک طبقه و چند طبقه استفاده کنید.

علاوه بر نوع مصالح به کار رفته در نمای آپارتمان باید در انتخاب رنگ نمای ساختمان نیز حساسیت لازم را به خرج دهید شما می توانید نمای ساختمان را به صورت تک رنگ طراحی کنید و یا برای طراحی نما خارجی ساختمان از ترکیب دو یا سه رنگ که با یکدیگرهمخوانی دارند استفاده کنید.

طراحی نورپردازی نمای خارجی آپارتمان یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد توجه داشته باشید که اگر نورپردازی ساختمان بدرستی طراحی شود نمای بیرونی ساختمان شما در هنگام شب جلوه خاص و بی نظیری پیدا می کند. درمقالات قبلی با مبحث نورپردازی کمی آشنا شده ایم.

طراحی نمای ۲۰۱۹آپارتمان damac

برای طراحی نما آپارتمان به صورت زیبا و در عین حال کاربردی بهتر است بدانید که چه مصالحی را باید در کنار یکدیگر استفاده کنید تا زیبایی نمای خارجی ساختمان چند برابر شود و علاوه بر این هماهنگی بیشتری در نما ایجاد شود. در طراحی نمای ساختمان ۲۰۱۹ از انواع متریال ها نظیر سنگ و شیشه و کامپوزیت و سرامیک و چوب و آجر و … استفاده می شود که در صورت تمایل شما می توانید از ترکیب دو یا چند متریال در کنار یکدیگر استفاده نمایید و نمای خارجی شیک و بی نظیری را برای ساختمان های ویلایی و مسکونی طراحی نمایید.

طراحی نمای خانه ویلایی لاکچری با damac

برای رسیدن به یک نمای موفق و در عین حال زیبا باید به رنگ های به کار برده شده در نمای خارجی ساختمان و نوع بافت نما توجه داشته باشید و علاوه بر این نمای خانه ویلایی و چند طبقه باید به گونه ای طراحی شود که علی رغم متفاوت بودن با دیگر ساختمان های مجاور خود دارای هماهنگی غیر ملموسی با آن ها نیز باشد بنابراین بهتر است شما قبل از طراحی نمای بیرونی ساختمان، اطلاعاتی را درباره بافت و فرهنگ منطقه ای که ساختمان در آنجا بنا شده است بدست آورید سپس اقدام به انتخاب طرح و بافت و نوع مصالح به کار رفته در طراحی نما و رنگ نمای خارجی نمایید تا به نتیجه ای مطلوبی دست یابید.

در این مطلب با انواع طراحی نمای آپارتمان مسکونی آشنا شدید که امیدواریم این نماهای بیرونی مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها نمای شیک و خاصی را برای ساختمان مسکونی خود انتخاب و طراحی کنید.

درراستای این امر ما به شما شرکت داماک گروپ را معرفی میکنیم، که بهترین سازه لوکس و لاکچری درسطح جهانی ودرشعب مختلف ارائه می دهد . نقشه ها رابا استاندارد جهانی ونماهای شیک و لاکچری وفول فرنیش و آماده تحویل به شما تحویل می دهد.

با اعتماد به اعضای ما رفاه و آسایش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید.

برای اطلاعات بیشر با کارشناسان داماک گروپ از طریق وب سایت در ارتباط باشد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه