مقالات / لگولند دبی

لگولند دبی

این مجموعه محبوب ترین شهربازی برای کودکان در شهر مدرن دبی است . لگولند دبی ، یک پارک تفریحی مخصوص خانواده ها است که در اکتبر سال 2016 افتتاح شد. این پارک در نوع خود، اولین در منطقه خاورمیانه و هفتمین لگولند در دنیا می باشد.  پارک لگولند در ابتدا قرار بود در سال 2011 در دبی لند افتتاح شود که پس از تاخیری 5 ساله در حال حاضر در دبی پارک و ریزورت واقع شده است. این پارک برای خانواده هایی با کودکان 2 تا 12 سال طراحی شده، دارای بیش از 40 سواری تعاملی همراه با 15 هزار مدل لِگو و ساختمان که با بیش از 60 میلیون قطعه لگو ساخته شده اند، می باشد و به شش بخش مجزا شامل: کارخانه ، شهر لگو، قلمرو پادشاهی ، محوطه تخیل ، فضای ماجراجویی و مینی لند تفکیک شده است. این مجموعه، سرزمینی برای لذت بردن از هر فنی در لگو است. کودکان در اینجا می توانند ماشین های لگو بسازند و مسابقه بدهند و یا با MINDSTORMS ها، لگوربات بسازند.

داماک، ابر سازنده املاک جهان ، شهر بازی لگولند دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

در شهر بازی لگولند چه خبر است؟

شما قبل از ورود به این مجموعه باید بدانید لگولند از شش بخش با مضامین سرزمین‌های مختلف تشکیل شده است. که هرکدام از این  سرزمین‌ها دارای جاذبه‌ها و سرگرمی‌های منحصربه‌ فردی هستند که در این مقاله به آن اشاره می کنیم. فرزندان شما در قسمت کارخانه در یک تور آموزشی از نزدیک با فرایند ساخت لگو آشنا می شوند. همچنین می‌توانند با استفاده از لگوهای تازه ساخته شده، عروسک‌های موردعلاقه خود را بسازند. یکی از مورد علاقه ترین بخش ها برای کودکان ، بخش شهر لگو است که در این قسمت کودکانتان یاد می گیرند که چگونه با یک هواپیما می توانند پرواز کنند، رانندگی کنند و یا که یک ساختمان را از آتش نجات دهند. در بخش خیال پردازی هم می توانند ماشین های لگولند دبی را بسازند و مسابقه دهند یا با روباتیک لگولند دبی خانه بسازند. بخش بعد، قلمرو پادشاهی می باشد که بسیار جذاب و به یادماندنی است . کودکان در این سرزمین قرون وسطایی با سوار شدن بر ترن اژدها وارد چالش طلسم مرلین می شوند و باید تلاش کنند این طلسم را بشکنند. در قسمت ماجراجویی آنها به همراه خانواده سوار زیر دریایی می شوند و از تماشای موجودات زیر آب هیجان زده می شوند . مینی لند هم از بخش های پرطرفدار می باشد که با استفاده از 20 میلیون قطعه آجر لگو ، ماکت هایی از سازه های معروف ساخته شده است که بازدید از آن را به هر گردشگری توصیه می کنیم.

زمان مراجعه به این شهربازی هیجان انگیز

لگو لند دبی همه روزه از ساعت 10 صبح تا 7 بعدازظهر دایر می باشد.

قیمت بلیط به صورت تقریبی

برای هر فرد بالای 3سال تقریبا 220 درهم امارات است و ورودی برای کودکان زیر 3 سال رایگان می باشد.

آدرس پارک لگولند

امارات متحده عربی، دبی، جاده شیخ زاید، رو به روی جبل علی

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به سرمایه گذاری در دبی را دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";