مقالات / ساحل کایت دبی

ساحل کایت دبی

دبی ، ملقب به عروس خاورمیانه ، در چند دهه اخیر با ارتقا زیرساخت های اقتصادی و گردشگری به پیشرفت های زیادی نائل آمده است. از آن جایی که این شهر جذاب، ساحلی بوده و در کنار دریا واقع شده است،گشت و گذار در ساحل و انجام تفریحات مختلف، بهترین سرگرمی به حساب می آید. سواحل در هر شهری، یکی از جذاب ترین پدیده های گردشگری آن جا محسوب می شوند و در فصول گرم سال، سپری کردن اوقات خوش همراه با خانواده و دوستان، تجربه ای لذت بخش برای تان به ارمغان می آورد. در این مقاله به معرفی یکی از مشهور ترین و محبوب ترین سواحل دبی در بین گردشگران می پردازیم ، پس با ما همراه باشید.

داماک، معتبرترین سایت املاک دبی، به معرفی ساحل کایت می پردازد.

آشنایی با ساحل کایت دبی

ساحل کایت جزو سواحل عمومی دبی می باشد که بازدید آن برای عموم رایگان است.در ابتدای کار باید بگوییم اگر جزو آن دسته افراد هستید که به ورزش های آبی و ساحلی علاقه دارید ، ساحل کایت گزینه مناسبی برای شما است. همانطور که از نام این ساحل بر می آید ، در هر روزی از هفته، این ساحل زیبا پر از بادبادک های رنگارنگ است که جلوه ای منحصر به فرد به آسمان بخشیده اند. در واقع می توان گفت وزش باد در این ساحل به گونه ای است ، که بادبادک بازی را ممکن می سازد.

امکانات ساحل کایت

  • واگن های غذایی

اگر پس از تفریح و بازی احتیاج به صرف غذایی لذیذ داشتید این واگن ها که در کناره ساحل قرار گرفته اند، انتخاب خوبی می باشند.البته در بیشتر این واگن ها، غذای فست فود و نوشیدنی های دلچسب سرو می شود.

  • فضای مخصوص پیاده روی

پیاده روی یکی از فعالیت های مناسب برای سلامتی و تندرستی است و علاوه بر آن بر خلق و خو نیز تاثیر می گذارد. در این ساحل، جاده تندرستی 14 کیلومتری ایجاد شده تا با پیاده روی و دویدن اوقات خوشی را تجربه کنید.

  • محیطی برای اسکیت و والیبال

در ساحل کایت بخشی به بازی اسکیت اختصاص داده شده است . اگر در انجام این ورزش مهارت دارید می توانید به اسکیت بازی بپردازید و اگرنه می توانید به تماشای اسکیت بازان حرفه ای مشغول شوید.همچنین والیبال ساحلی نیز ورزش دیگری است که طرفداران خاص خود را دارد.

  • عکاسی

علاوه بر انجام بازی های مختلف، می توانید به عکاسی کردن در این ساحل شگفت انگیز بپردازید ، چرا که وجود صد ها بادبادک و بادکنک در آسمان تصاویر بسیار زیبایی را بوجود آورده است.

ساعت کار، هزینه و دسترسی

ساحل کایت 24 ساعته برای استفاده همگان باز بوده و هزینه ورودی ندارد. دسترسی به این ساحل بسیار راحت است به طوری که هم می توانید با خودروی شخصی به این بخش بروید و هم با وسایل حمل و نقل عمومی مانند: مترو و اتوبوس . اگر از مترو استفاده می کنید کافی است خودتان را به ایستگاه بانک نور برسانید.

سخن نهایی

امید است که این مقاله مورد قبولتان واقع شود و در سفر به شهر زیبای دبی از آن بهره ببرید.

مطالب مشابه:

آکواریوم شارجه

آکواریوم دبی مال

شهربازی آی ام جی دبی

مطالب مشابه