مقالات / شهر دبی تلاقی جهانی فرهنگ ها

شهر دبی تلاقی جهانی فرهنگ ها

شهر دبی ، تقریباً در تمام طول سال گرم و آفتابی است ، کم بازدید ترین فصل در شهر دبی، فصل تابستان است که دمای هوا روزانه 40 درجه است. یکی از مکان های دیدنی در این شهر، که شما را با فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای مختلف جهان آشنا می کند، دهکده جهانی دبی است. این دهکده با به نمایش گذاشتن تمامی اطلاعات مرتبط با تاریخچه، غذاها ، سوغات و بناهای معروف کشورها ، ما را با فرهنگ آن کشور آشنا می کند.

جشن مقدس عید سعید فطر در شهر دبی

در روزهای مقدس عید سعید فطر ، دبی برای مردم بومی و محلی و گردشگران جشن هایی برپا می کند. در تمامی این جشنواره ها به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان می توانید بوفه های شام مفصل ، تماشای آتش بازی شبانه ، تخفیف های عمده خرید را تجربه کنید. می دانیم که بسته به چرخه ماه ، هر ساله تاریخ عید تغییر می کند ، اما از قبل برنامه ریزی کنید زیرا بسیاری از ساکنان کشورهای همسایه نیز برای تعطیلات سه روزه به دبی سفر می کنند.

غذاهای شهر دبی

دبی غذاهای بین المللی را در هر گوشه و کنار ارائه می دهد ، اما غذاهای اماراتی که معمولاً از گوشت یا ماهی همراه با نان پهن یا برنج تشکیل می شوند ، طعم ها و ادویه های بی نظیری مانند میخک ، گشنیز و زیره را با هم مخلوط می کنند. توصیه می کنیم بدون چشیدن آل مكبوها ، یك خورشت گوشتی تند همراه سبزیجات روی برنج و آل خمیر ، یك نان پهن پفكی كه به صورت ساده یا با مواد پر مزه یا شیرین سرو می شود ، دبی را ترك نكنید .

عکاسی در شهر دبی

یکی از سمبولیک ترین نماهای دبی ، هتل هفت ستاره برج العرب است . پیشنهاد می کنیم برای گرفتن یک عکس عالی از بنای دیدنی قایق بادبانی ، هنگام غروب آفتاب به ساحل کایت بروید و با منظره بدون توقف بادبادک های سر به فلک کشیده عکس بگیرید.

شهر دبی نفت را از اقتصادش حذف کرد

اکثر افراد ، دبی را به عنوان پایتخت مالی کشور امارات می شناسند، یک شهر پر زرق و برق و مدرن که مملو از آسمان خراش ها و جزایری است که به دست بشر ساخته شده است. اما شهر دبی در گذشته یک شهر نفتی بوده است. امروزه دبی خود را به عنوان مرکز تجارت ، جهانگردی ، بانکداری و املاک و مستغلات معرفی کرده است .

جمعیت شهر دبی

طبق آمارهای دولتی تقریبا 92 درصد این شهر را مهاجران خارجی مانند: (هندی ها و لبنانی های ترک ها ، نپالی و کره ای ها ) تشکیل می دهند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه