مقالات / ملک های قسطی دبی

ملک های قسطی دبی

شرایط ویژه هنگام خرید ملک :

– مشاوره رایگان خرید ملک در خارج از کشور

– اطمینان از اعتبار سازندگان و صحت اطلاعات و قیمت‌های اعلام شده

– عدم دریافت کمیسیون و حق‌الزحمه از خریدار

– هماهنگی و تأمین تسهیلات و امکانات متنوع جهت بازدید حضوری از پروژه در کشور مقصد.

خرید اقساطی چیست ؟

اگر شما نیاز به کالا و یا وسیله‌ای دارید و به دلیل قیمت بالای آن نمی‌توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید می‌توانید از شیوه خرید اقساطی استفاده کنید. به دلیل بالا بودن رشد تورم بیشتر مردم قدرت خرید خود را از دست داده‌اند و بهترین روش برای آن‌ها خرید اقساطی می‌باشد.

اگر بخواهیم تعریف جامع و کلی درباره این موضوع که خرید اقساطی چیست؟ داشته باشیم باید بگوییم که خرید اقساطی عبارت است از دریافت کالا با قیمتی مشخص و معلوم به این صورت که قسمتی و یا تمامی مبلغ آن کالا در اقساط مساوی و یا غیر مساوی در چندین مرحله پرداخت شود.

ویژگی های خرید اقساطی چیست؟

اگر شما نیاز به محصول و کالایی خاص دارید و توانایی خرید آن را در حال حاضر ندارید می‌توانید به صورت اقساط خرید خود را انجام داده و مبلغ را در چند قسط به صورت ماهانه پرداخت کنید.

در فروش اقساطی شما بلافاصله بعد از عقد قرارداد می‌توانید کالای خریداری شده را تحویل بگیرید و نیازی نیست که تمامی مبلغ را در همان ابتدا پرداخت کنید.

در برخی از موارد شما برای خرید اقساطی ملک مجبور نخواهید بود مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بپردازید و این مورد از دیگر ویژگی‌های خرید اقساطی می‌باشد.

شاید خرید وسایل بزرگ و گرانقیمت برای شما به صورت نقدی امکان پذیر نباشد ولی با خرید اقساطی می‌توانید محصول مورد نیاز خود را خریداری کرده و به صورت ماهانه قسط آن را پرداخت کنید و فشاری بر روی شما از لحاظ مالی وارد نخواهد شد.

خرید اقساطی به خصوص ملک های آپارتمانی  در دبی فرصت مناسبی برای بهتر زندگی کردن است .و معرفی سایت داماک بهترین پیشنهاد به شما خریداران عزیز می باشد .

بهترین مناطق سرمایه گذاری در دبی :

موفقیت سرمایه گذاری ملکی در دبی به عواملی مانند منطقه خرید، زمان خرید و قیمت مناسب بستگی دارد. همچنین رخداد های سیاسی و اقتصادی کشور هم تاثیر بسزایی در قیمت ها دارد. با توجه به این که مشاورین املاک همه روزه در حال فعالیت در بازار ملکی یک شهر یا منطقه ای خاص هستند می توانند توصیه های مفیدی را به سرمایه گذاران ارائه دهند.

نکته دیگر این است که واحد های کوچکتر درآمد اجاره بهتری دارند.

خرید قسطی آپارتمان در دبی :

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح رفاه اجتماعی افراد، و همچنین آسان شدن شرایط سفرها نسبت به دهه های گذشته میل به سفرهای داخلی ، الخصوص مسافرت های خارجی در افراد بالا رفته است.

شرکت داماک در اختیار گذاشتن وام هایی با بهره بسیار پایین برای رفاه حال مشتری در اختیار گذاشته تازندگی لوکس و لاکچری تجربه کنند.

املاک داماک یکی از مورد احترام ترین و مورد اعتمادترین به هم چنین مشهور ترین نهاد های ساخت و ساز در دبی است .

شرکت داماک ساخت و ساز بدون شک و یک شرکت اصلی و معتبر در زمینه ی سرمایه گذاری و مدیریت املاک است.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین بخش داماک گروپ در ارتباط باشید .

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه