مقالات / مهاجرت دبی و اقامت خانوادگی دبی

مهاجرت دبی و اقامت خانوادگی دبی

ویزای اقامت دبی به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند.

برای کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت ( قابل استفاده در امارات ) نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است.

برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود شده و در صورت رفع مسدودی باید هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

شرکت بزرگ داماک با مشاوران حرفه ای خود در راستای خانه دار شدن شما در دبی و انتخاب بهترین و لاکچری ترین زندگی در دبی همراه شماست.

مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار در دبی

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات ، مراحل و شرایط خاصی لازم است.

  • مرحله اول: ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی
  • مرحله دوم: ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی
  • مرحله سوم: ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی
  • مرحله چهارم: اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز
  • مرحله پنجم: به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی

انواع ویزای توریستی امارات

ویزای توریستی عادی: ویزای توریستی عادی با اعتبار 3 ماه مسافر را 2 هفته در خاک خود می پذیرد. این ویزا با قیمت 275 درهم، بعد از 7 روزکاری تحویل داده می شود.

ویزای توریستی فوری: ویزای توریستی فوری با اعتبار 14 روز مسافر را 14 روز در خاک خود می پذیرد. این ویزا با قیمت 330 درهم، بعد از 2 روزکاری تحویل داده می شود.

ویزای توریستی با یک ماه اجازه اقامت: با کسب این ویزا مسافر تا دو ماه می تواند به امارات سفر کند و یک ماه در خاک آن کشور بماند و در صورت طولانی تر شدن مدت اقامت ، مسافر 950 درهم جریمه می شود. ویزای 30 روزه توریستی با قیمت 320 درهم، تحویل بعد از 7 روز کاری.

قانون جدید امارات متحده عربی

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد . این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه