مقالات / دهکده میراث و غواصی دبی

دهکده میراث و غواصی دبی

اگر تصور می کنید که دبی و جاذبه های آن تنها برای افرادی مناسب است که علاقه به سفر های لوکس و لاکچری دارند، کاملا در اشتباه هستید. بخش قدیمی دبی، با همان حال و هوای گذشته، دست نخورده باقی مانده و با داشتن موزه ها و بازارچه های سنتی و محلی، مکان مناسبی برای آشنایی علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ عرب می باشد. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که مراکز خرید لوکس و هتل های 7 ستاره برای شما جذابیتی ندارد، در عوض، مشتاق گشت و گذار در محله های قدیمی دبی، می باشید. با ما همراه باشید تا یکی از این جاذبه های گردشگری را به شما معرفی کنیم.

داماک، معتبرترین شرکت ساختمانی جهان، به معرفی دهکده میراث و غواصی دبی می پردازد.

دهکده میراث دبی

دهکده قدیمی میراث دبی در سال 2001 مورد بازسازی قرار گرفت. در تمامی بخش های این دهکده همچون سایر خانه های قدیمی دبی، برج نگهبانی، قلعه و مسجد وجود دارد که بیانگر اعتقادات مذهبی مردم دبی می باشد. خانه حاکم دهکده نیز در این محل قرار دارد و می توانید از آن بازدید کنید.

آثار باستانی دهکده میراث

در این دهکده امکاناتی که افراد برای امرار معاش در گذشته استفاده می کرده اند مانند: اسلحه، ابزار و لوازم خانگی به چشم می خورد. همچنین از آنجایی که بسیاری از مردم علاقه به سفالگری و ساخت صنایع دستی داشته اند، اطلاعاتی در این موارد موجود می باشد. نمایشگاه هایی نیز در این بخش ایجاد شده اند و آثار سفالگران و نقاشان در آن به نمایش درآمده است.

امکانات دهکده میراث

در محوطه این دهکده برای راحتی و آسایش بازدیدکنندگان و گردشگران ، رستوران و کافه عربی سنتی ایجاد شده تا هر زمان که به تجدید قوا و استراحت احتیاج داشتید در این کافه ها، خودتان را مهمان یک فنجان قهوه عربی کنید.

پزشک طب سنتی

شاید با طب سنتی و کارکرد آن آشنا باشید اما اگر هیچ گونه شناختی نسبت به این رشته ندارید باید بگویم طب سنتی، به نوعی علم در حیطه پزشکی گفته می شود که بنیان گذار آن ابوعلی سینا بوده و پیش از پزشکی مدرن ایجاد شده است. این علم با استفاده  گیاهان دارویی و اصلاح تغذیه به روش خود، به درمان بیماری ها می پردازد. جالب است بدانید که در این دهکده پزشکان طب سنتی آماده خدمت رسانی به شما می باشند و می توانید از آن ها مشاوره بگیرید.

جشنواره رقص و موسیقی

اگر به رقص و آواز علاقه دارید در ماه اکتبر تا آوریل سری به این دهکده بزنید؛ چرا که در این ماه ها دهکده لباسی از شادی و موسیقی به تن می کند و مکان مناسبی برای سپری کردن اوقات فرح بخش، کنار خانواده و دوستان می باشد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

فستیوال های دبی

قهوه های دست ساز دبی

قطار هایپرلوپ امارات

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه