مقالات / گاردن گلو دبی

گاردن گلو دبی

اگرفقط یک بار، به گاردن گلو دبی بروید ، هر زمانی که به دبی سفر کنید، بازهم سری به این باغ زیبا و دیدنی خواهید زد. در این مجموعه با جذاب ترین پدیده ها، روبه رو خواهید شد .اگر شما هم علاقه دارید ،تا یکی از دیدنی ترین و متفاوت ترین جاذبه این شهر خارق العاده را ،از نزدیک مشاهده کنید بهتر است سری به بزرگ ترین باغ نور دنیا ، یعنی گاردن گلو دبی ( Dubai Garden Glow ) بزنید و از تماشای باغی بسیار بزرگ که تمامی زیبایی خیره کننده خود را مدیون نورآرایی می باشد، نهایت لذت را ببرید. گاردن گلو دبی در دسامبر 2015 افتتاح گردید و توانست در کم تر از یک ماه، حدود 150 هزار نفر علاقه مند و بازدید کننده را به خود جذب کند.از آن پس توجه توریست ها و گردشگران زیادی به این مکان پر جاذبه جلب شد.

نگاهی کلی به گاردن گلو دبی

گاردن گلو تنها یک پارک تفریحی نیست ، بلکه مجموعه ای است وسیع ،از انواع مجسمه ها، نورپردازی ها و نورآرایی ها که جذابیت بی نظیری دارد.اگرهمراه با کودکانتان به دبی سفر می کنید، پیشنهاد می کنیم حتما سری به پارک گاردن گلو بزنید و از تماشای نورهای رنگارنگ و درخشان که به شکل های مختلف درآمده اند لذت ببرید. جالب است بدانید ،در ساخت این مجموعه، از وسیله های بازیافتی مانند: قوطی ها و بطری های بلااستفاده ،بهره برده شده است. همچنین دراین باغ ،برای نور پردازی ، ازلامپ های کم مصرف استفاده شده است . باغ گاردن گلو در واقع نوعی آموزش به مردم است که مواد قابل بازیافت می تواند تا این حد زیبا و قابل مصرف باشد. البته شما در این پارک فقط با مجسمه های نورانی روبه رو نیستید، بلکه می توانید ازپارک یخی و یا پارک دایناسورها نیزدیدن کنید و در نهایت یک روزعالی و به یادماندنی را در کنار دوستان و خانوادتان ،در این باغ بی نهایت زیبا و شگفت انگیز سپری کنید.در بخش دایناسورها ، انوع مختلف دایناسورها را که در واقع ربات های غول پیکر هستند، در رنگ های جذاب و خیره کننده مشاهده خواهید کرد.

بازدید از این پارک جالب و مهیج خالی از لطف نیست ،پس در سفر خود به دبی ، حتما سری به این پارک دیدنی بزنید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

باغ معجزه دبی

باشگاه گلف دبی

باشگاه چوگان و سوارکاری دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";