مقالات / فلای بورد دبی

فلای بورد دبی

فلای بورد دبی از جذاب ترین  تفریحات آبی محسوب می شود که اغلب در پارک های آبی و یا حاشیه سواحل انجام می گیرد اما یکی از بهترین مکان ها  برای تجربه فلای بُرد دبی، ساحل جمیرا می‌باشد. برای استفاده از این فلای بورد کافی است از ساحل جمیرا با یک قایق به وسط دریا بروید و با فلای برد، لذت و هیجان را بین آسمان و آب های نیلگون خلیج فارس تجربه کنید.

داماک، ابر سازنده املاک جهان ، فلای بورد دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

تجربه شگفت انگیز فلای بورد دبی

فلای بورد، جزو هیجانی ترین تفریحاتی است که آدرنالین شما را تا حد زیادی بالا می برد و در لیست محبوب ترین تفریح های دبی قرار گرفته است. در این ورزش مثل یک دلفین می شوید و تا ۱۰ متر بر روی آب، بالا می پرید. فلای برد وسیله ای است که با اتصال به یک جت اسکی، شخص را بر روی هوا معلق یا شناور نگه می‌دارد و با پمپاژ آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی و شیرجه‌زدن را می‌دهد. پرواز با فلای بُرد آسان به نظر می‌رسد و اگر چند بار به داخل آب افتادید نترسید چون برای بیشتر گردشگران اتفاق می‌افتد. پیشنهاد ما به شما عزیزان این می‌باشد که برای حفظ تعادل‌تان سعی کنید به جلو و عقب خم نشوید و بدن خود را سفت نگه ‌دارید. به هیچ عنوان نگران صدمه دیدن نباشید چون در فلای بورد شما در امنیت کامل هستید. دستگاهی که به شما وصل می شود، تنها اهرم کنترلش تعادل شما است و بعد از چند دقیقه، کار کردن با آن برایتان آسان می شود. در زمان استفاده از فلای بورد از خم شدن به سمت جلو اجتناب کنید. شما می توانید به راحتی بر آب شیرجه بزنید و در دریا غوطه ور شوید. لذت فوق العاده ای که در آن زمان احساس خواهید کرد، بی شک خاطره ای به یادماندنی را برایتان رقم می زند که هیچ گاه فراموش نمی شود.

استفاده از فلای بورد دبی

در صورت نامساعد بودن شرایط آب و هوا و یا خطرات احتمالی دیگر، می توانید برنامه رزرو شده را کنسل نمایید که در این صورت مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت. لازم به ذکر است فلای بورد مهیج دبی، یک تفریح کاملا ایمن با در نظر گرفتن تمامی مسائل امنیتی می باشد. شرکت کنندگان و علاقه مندان به هیجان، پیش از استفاده از فلای بورد، 10 تا 15 دقیقه توسط مربیان حرفه ای آموزش داده خواهند شد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

اسکای دایوینگ دبی

استادیوم کاسه ای در دبی

اسکی در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه