مقالات / هتل های منطقه دیره دبی

هتل های منطقه دیره دبی

منطقه دیره دبی، در شمال خور دبی و جنوب شارجه واقع شده است، در واقع منطقه دیره دبی از یک طرف به خلیج فارس، از طرفی دیگر به خور دبی و از جنوب هم به شارجه متصل می شود. در طول تاریخ کشور امارات متحده عربی، منطقه دیره دبی ، بعنوان مرکز تجاری دبی محسوب می شده است که البته به مرور زمان با رونق گرفتن و توسعه خیابان شیخ زاید، قدری از اهمیت آن کاسته شده است.

یکی از بندرگاه های دبی، بندرگاه سعید می باشد که در منطقه دیره دبی و خور دبی واقع شده است. همین بندرگاه کوچک با کشتی های تفریحی و باری اش، عامل رونق اقتصادی منطقه دیره دبی می باشد. توسعه حمل و نقل شهری مانند خطوط مختلف مترو، مراکز خرید و تفریحی و دیگر جاذبه های طبیعی باعث شده اند تا منطقه دیره دبی در کنار بافت تاریخی، قدیمی و البته زیبایش، به گسترش بافت مدرن و جدید خود نیز بپردازد. همین امر سبب استقبال زیاد گردشگران از نقاط مختلف جهان برای اقامت در هتل های منطقه دیره دبی می باشد.

هتل های دبی

طیف وسیعی از مراکز خرید و تفریحی در منطقه دیره دبی قرار دارد، از بازارهای محلی که می توانید در آنها به خرید عطر و ادویه جات و طلا و غیره مشغول شوید، تا سیتی سنترها و مراکز خرید مدرن مانند سیتی سنتر دیره دبی، مرکز خرید الغریر، ریف مال و غیره که شامل سینماهای بزرگ و مجهز و بسیاری خدمات دیگر است. همچنین احداث زمین هایی مانند باشگاه خور دبی برای علاقمندان به گلف نیز در نظر گرفته شده است.

قیمت و اجاره آپارتمان در منطقه دیره دبی از دیگر مناطق دبی ارزان تر می باشد. علت این امر بافت قدیمی اما زیبای منطقه دیره و ساختمان های دیره می باشد. البته ساختمان های جدید و بافت مدرن هتل های منطقه دیره دبی را می توانید در نزدیکی خور دبی نیز مشاهده کنید. در ادامه سعی شده تعدادی از هتل های منطقه دیره دبی، به تفکیک تعداد ستاره آنها آورده شود.

  • هتل های 5 ستاره منطقه دیره دبی:

هتل کورال دیره دبی، هتل تاج پالاس، هتل الغریر ریحان روتانا، هتل کرون پلازا دبی دیره، هتل مون پیک دیره، هایت ریجنسی دبی (حیات ریجنسی)، هیلتون کریک دبی، هتل پولمن کریک سیتی سنتر و غیره.

  • هتل های 4 ستاره منطقه دیره دبی:

هتل مارکوپولو، هتل سامیت، بوتیک هتل فورچون، بلوبی بلک استون، اونیو دبی، هتل سیتی سیزن دبی، هالیدی این داون تاون دبی، هتل شرایتون دیره دبی، هتل جواهر گاردن، هتل بست وسترن پریمیر، هتل آواری دبی، هتل فلورا گرند، هتل سوبا، هتل نووتل دیره سیتی سنتر و غیره.

  • هتل های 3 ستاره منطقه دیره دبی:

دبی پالم، هتل فورچون دیره، هتل سراب، هتل زین اینترنشنال، هتل می فیر، هتل ارکید دبی، هتل فورچون پرل، هتل نیهال، هتل ایبیس دیره سیتی سنتر، هتل کلاریج دبی، هتل بنتا گرند و غیره.

  • هتل های 2 ستاره و تک ستاره منطقه دیره دبی:

هتل سافرون، هتل های شالیمار پارک، زاگی و غیره.

بهترین اقامت دبی را با هتل و اقامتگاه های داماک تجربه کنید.

داماک برای شما بهترین هارو آرزو می کند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه