مقالات / بانجی جامپینگ دبی

بانجی جامپینگ دبی

دبی، ملقب به عروس خلیج فارس ، در چند دهه اخیر تبدیل به یکی از قطب های گردشگری جهان شده است. سیاست هایی که دولتمردان دبی به کار گرفتند، همگی باعث ارتقا زیرساخت های اقتصادی  و در نهایت افزایش جاذبه های  گردشگری شد؛ به  دنبال این امر ، توریست های زیادی برای بازدید از این شهر شگفت انگیز، هر ساله راهی دبی می شوند. در این مقاله به یکی از پرهیجان  ترین جاذبه های توریستی دبی می پردازیم.

داماک ، برترین شرکت ساختمانی جهان ، شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند.

بانجی جامپپینگ یا همان پرش  امن از ارتفاع ، برای کسانی مناسب است که به تفریحات مهیج بسیارعلاقه مند می باشند. در این  بازی ،ضربان قلب شما تا حد زیادی ممکن است بالا  برود پس کسانی که بیماری های قلبی دارند بهتر است با مشورت پزشک این کار را انجام دهند. افراد زیادی هم هستند که از بانجی جامپینگ می  ترسند ؛ با این حال شمار افرادی که  عاشق این ورزش هستند روز به  روز،  در حال افزایش است.

در بانجی جامپینگ دبی، همانند دیگر بانجی جامپینگ ها، افراد را توسط جرثقیل به نقطه های بلندی می برند و پس از بستن پاهای شخص با طناب های خاص، فرد از ارتفاع بسیار بلندی به پایین می پرد و این پرش هیجان بسیار زیادی را برای شخص ایجاد می کند.

ارتفاع این بانجی جامپینگ حدودا 50 متر است. جالب است بدانید گردشگران در این مرکز، می توانند انتخاب کنند که به تنهایی یا یا به صورت دوتایی و به همراه فرد دیگری از ارتفاع بپرند.
امروزه در شهرهای مختلفی از جمله تهران، بانجی جامپینگ احداث شده است، با این حال بانجی جامپینگ  دبی طرفداران زیادی دارد.

عکاسی در بانجی دبی

در این بخش عکاسان حرفه ای با دوربین های خود خاطرات پرش شما را ثبت می کنند تا لحظات شما را برای یادآوری این ماجراجویی جسورانه برای همیشه باقی بماند.

آدرس و ساعات کاری

مرکز بانجی جامپینگ دبی که در خیابان شیخ زاید قرار دارد ، از ساعت  11 صبح تا 5 بعد از ظهر آماده ی پذیرایی از گردشگران می باشد.

قیمت بلیت

بلیت بانجی دبی از 340 درهم شروع می  شود و طبیعی است که برای پرش های 2 نفره قیمت کمی بالاتر می شود.

افراد واجد شرایط

خانم ها و آقایان  ایده آل بین 14 تا 50 سال اجازه دارند تا از این ورزش استفاده کنند. بانجی می تواند افراد کمتری از 120 کیلوگرم را در خود جای دهد و همان گونه که در بالا ذکر کردیم در صورت داشتن بیماری قلبی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

اگر به دبی سفر کردید، به شما پیشنهاد می کنم که حتما همراه دوستانتان سری به بانجی جامپینگ دبی، این ورزش هییجان انگیز بزنید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

تفریحات هیجان انگیز در دبی

پارک قرآنی دبی

پارک آبی وایلد وادی دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه