مقالات / کمپانی ساخت و ساز بزرگ دبی

کمپانی ساخت و ساز بزرگ دبی

ساخت و ساز می‌تواند موارد زیادی را در بر بگیرد، شامل پروژه های خیال انگیز شما، منزل رویایی شما یا دفتر و…باشد. شرکت های بسیار حرفه ای و کار کشته ای در زمینه ساخت و ساز، در دبی وجود دارد. جالب است بدانید که برخی از بلندترین ساختمان های دنیا در دبی قرار دارند.

شرکت های ساخت و ساز بزرگ در دبی عبارتند از:

شرکت الفطیم

الفظیم کلکسیون الهام بخشی از برندهای بین المللی پیشگام را ارائه داده و فرصت هایی برای توسعه حرفه ای و شغل های مهیج فراهم می کند. الفطیم یک شرکت ساخت و ساز خصوصی و بسیارمورد اعتماد در دبی است، که درسال 1930 احداث شد. امروزه بیش از 44000 کارمند، به عنوان یک پیشگام در نظر گرفته می شوند که در میان آنها بیش از 110 شرکت فعالیت کرده و حدود 225 برند بین المللی در میان صنایع به عنوان یک تجارت عمده فروشی، خدمات مالی، توزیع، اوقات فراغت، توسعه املاک و مستغلات و مهمانداری ارائه می شوند. این شرکت، وارد قلمروهای جدید پیشتراز خاورمیانه و شورای همکاری خلیج فارس شده که شامل جنوب شرق، آفریقا، شمال آسیا، اروپا و استرالیا می باشد.

شرکت ساخت و ساز عربی

در زمینه IT، ارتباطات راه دور و آتش نشانی، شرکت ساخت و ساز عربی (Arabian Construction Company)  کارها و راه کارهایی ارائه می دهد. این یک شرکت ساخت و ساز و مهندسی پیشگام است که توسط یک تیم از افراد حرفه ای بسیار کار آزموده و با استعداد مدیریت می شود.

شرکت الهبتور

گروه الهبتور (Al-Habtoor Group) فقط با یک شرکت مهندسی کوچک در سال1970 شروع به کار کرد و همراه با امارات متحده عربی رشد کرده و در حال حاضربا علاقه فراوان در زمینه صنعت خودرو، مهمانداری، آموزش، بخش های دولتی و املاک و مستغلات فعالیت دارد. الهبتور هم در سطح بین المللی و هم محلی آوازه بسیار پایداری به دست آورده و در نتیجه در لیست 10 شرکت ساخت و ساز برتردر دبی قرار گرفته است.

 ساخت و ساز النبوده

از دهه1971 تا کنون دبی به شهری مدرن و با جدیدترین امکانات تکنولوژی ارتقا یافته است که برای ساختمان ها، فرودگاه ها، زیرساخت ها و بنادر مدرن خود در سطح جهانی آوازه یافته پس این تغییر بزرگ ، سازمان های پیشگام ، مانند گروه سعید و محمد النبوده در دبی قرار دارد که ازسال 1960 در زمینه ساخت و ساز شروع به کار کرد و تا سال 2007 کسب و کار ساخت و ساز خود را یکپارچه کرد تا گروه ساخت و ساز قدر النبوده با 12000 کارمند تاسیس کند.

شرکت عربتک

شرکت عربتک یکی از 10 شرکت ساخت و ساز ارجح در دبی است، که متعهد به ایجاد و گسترش تجربه و توانایی و مهارت در ساخت و سازهای مسکونی، هتل های بسیاربلند چندین طبقاتی، پروژه های صنعتی، ساختمان های تجاری، استادیوم، ویلا، فرودگاه، سرگرمی، انجمن ها و ساختمان های چند منظوره در روسیه، محدوده خاورمیانه و شمال آفریقا شده است.

شرکت داکتو بالفور بیتی

در دهه 1976، شرکت داکتو بالفوربیتی احداث شد. بعد ازاتمام پروژه بسیار بزرگ ساخت مینا، شرکت داکتو بالفور بیتی در پروژه های عمرانی بزرگی شرکت کرد که در بر گیرنده نیروگاه برق G، ترمینال پروازهای ورودی در تسهیلات آب شیرین کن  (بزرگترین مرکز خرید جهان) می باشند. شرکت داکتو بالفور بیتی با این معرفی نامه قدرتمند در میان 10 شرکت ساخت و ساز برتر در دبی قرار دارد.

لینگ اوروک

شرکت لینگ اوروک  (Laing O’Rourke) با بیش از یک قرن احداث شد و یک شرکت مهندسی بین المللی است. فرصت ها در طیف وسیعی از زمینه های حرفه ای و در مکان هایی در سرتاسراروپا توسط لینگ اوروک عرضه می شوند.

شرکت سعودی بن لادن

گروه سعودی بن لادن (Saudi BinLadin Group) در دهه1931 احداث شد و در سال 1950 شاه عبدالعزیز اولین توسعه سعودی در مسجدالنبی در مدینه را برنامه ریزی کرد. این گروه شناخته شده یک پروژه ساختمانی و بسیاری از سازه های دیگر را در دبی ساخته است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه