مقالات / هتل های ساحلی دبی

هتل های ساحلی دبی

شهر دبی، هتل های لوکس زیادی دارد، هتل هایی که می توانند اقامتی فوق العاده و فراموش نشدنی را برایتان به ارمغان آورند.در این مقاله به معرفی چند هتل ساحلی می پردازیم. داماک برترین سایت املاک دبی شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند.

هتل وان اند اونلی پالم

هتل وان اند اونلی ، یکی از اقامتگاه های ساحلی بسیار دنج است با ورود به این هتل در نگاه اول جذب استخر تماشایی اش می شوید، استخری که تاثیر زیادی در زیبایی این هتل دارد. هتل وان اند اونلی پالم، ۹۰ اتاق، ویلا و سوئیت دارد که در این ویلاها اقامتی متفاوت را تجربه می کنید. در این هتل  همه چیز لوکس و استاندارد است و در صورت اقامت تجربه ی شگفت انگیزی برایتان می شود.در شب ، همین که آسمان تاریک می شود با روشن شدن فانوس ها، هتل حال و هوایی  منحصر بفرد و جادویی به خود می گیرد.

هتل فور سیزن

یکی از بهترین کافه های پشت بامی دنیا ، در این هتل قرار دارد .می توانید با قدم زدن در میان باغ های رنگارنگ از دیدن مناظر طبیعی لذت ببرید و در ساحل خصوصی  تفریحات ساحلی داشته باشید. همه ۲۳۷ اتاق بزرگ این هتل بالکن دارند که بعضی از آن ها رو به ساحل و بعضی رو به آسمان خراش های شهر هستند.

هتل فیر مونت دی پالم

دور تا دور استخر هتل را درختان نخل احاطه کردند که پس از شنایی لذتبخش می توانید در زیر سایه این درخت ها مدتی آرام بنشینید و به چشم انداز آسمان خراش های مارینا در دوردست خیره شوید. هم زوج های جوان و هم خانواده ها در این هتل لحظاتی خوب را می گذرانند. هتل ۴ استخر و ساحلی ۸۰۰ متری دارد که در آن می توانید تفریحاتی مثل والیبال، تنیس، قایق سواری و ورزش های آبی داشته باشید.

هتل جمیرا النسیم

اگر هتل های مدرن را به هتل های پر زرق و برق عربی ترجیح می دهید این هتل چند طبقه برایتان مناسب است. زیباترین قسمت این هتل باغ های رو به دریای آن است که معمار معروف، بیل بنسلی آن ها را طراحی کرده است. در هتل، سه استخر بزرگ می بینید که درختان نخل اطرافش زیبایی آن ها را دوچندان کرده است. در گوشه ای از هتل  تالابی وجود دارد که لاک پشت های دریایی قبل از رها شدن در طبیعت در آنجا نگهداری می شوند. در ساحل چترهای فیروزه ای گذاشته شده و کلبه های ساحلی زیبایی هم در چند متر آن طرف تر دیده می شوند.

در صورتی که تمایل به اقامت در محلی ساحلی با حال و هوای طبیعت  دارید به شما پیشنهاد می کنم در هتل های ساحلی که معرفی کردیم ساکن شوید.

مطالب مشابه:

هتل های لوکس دبی

مراکز خرید مدرن دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه